כרטיסים לאירוויזיון 2019 בישראל – מהם המחירים ואיך קונים?

כרטיסים לאירוויזיון בישראל 2019 - איפה קונים ומתי נפתחת המכירה?

מתי תיפתח מכירת הכרטיסים לאירוויזיון בישראל 2019? מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיך יהיה ניתן לרכוש אותם? אתר "קצת תרבות" מציג לכם את המדריך השלם והטוב ביותר ברשת לאירוויזיון בישראל שיתקיים בחודש מאי 2019.

אחרי תלאות רבות, סכסוכים וקרבות, סוף סוף זה מגיע ועכשיו זה גם רשמי: 4 חודשים לאחר זכייתה של נטע ברזילי עם השיר "Toy", אירוויזיון 2019 ייצא לדרך בחודש מאי 2019 כשהוא יתקיים בתל אביב בביתן 2 במרכז הירידים אל מול כ-10,000 צופים. מכירת כרטיסים לאירוויזיון בישראל צפויה להיפתח בקרוב ואתר "קצת תרבות" מציג לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת פתיחת המכירה הרשמית.

ערים רבות בישראל לחמו על הזכות לארח את אירוויזיון 2019 בישראל, ביניהן אילת וירושלים, והיום (יום ה') לפני כמה שעות, פרסם איגוד השידור האירופי את החלטתו וקבע כי תל אביב היא זו שתזכה לארח את התחרות האירופאית היוקרתית. וכך נקבע על פי הודעת האיגוד כי חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2019 ישודר ב-14 במאי, חצי הגמר השני יתקיים יומיים לאחר מכן ב-16 במאי והגמר הגדול יתקיים ב-18 במאי 2019.

ההכרזה הרשמית של האירוויזיון בתל אביב במאי 2019

עיריית תל אביב ובראשה רון חולדאי, שבירך על ההחלטה, הודיעו כי העירייה תיערך בהתאם בכדי שתוכל להציג אירוע שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים המבוקשים. וכך הביתנים 1, 2 ו-13 יועמדו לרשות ההפקה זמן רב לפני התחרות כדי שיוכלו להיערך בהתאם. כמו כן, יתקיימו אירועים רבים במקביל לאירוויזיון. כך למשל, במשך 10 ימים יתקיים כפר ה"יורו ויליג'" בפארק צ'ארלס קלור ויארח כוכבי אירוויזיון מהעבר ומהווה ושידורים ישירים של חצאי הגמר והגמר על פני מסך ענק.

עוד אירועים שיתקיימו במסגרת אירוח האירוויזיון בתל אביב: טקס החלפת מפתחות והגרלה חגיגית של חצאי הגמר שתתקיים בבית העיר ההיסטורי ברחוב ביאליק, טקס פתיחה חגיגי הכולל את אירוע השטיח האדום המפורסם שיתקיים ברחבת מוזיאון תל אביב לאומנות ואירועים נוספים.

מחיר כרטיסים לאירוויזיון 2019 בישראל

מחיר כרטיסים לאירוויזיון 2019 עדיין לא פורסמו, אך אם לשפוט על פי מחירי העבר של האירוויזיון האחרון בפורטוגל, טווח המחירים צפוי לעמוד על כ-35 יורו (שהם כ-150 ש"ח) לכרטיסים הזולים ביותר ועד כ-150 יורו (כ-600 ש"ח) לכרטיסים היקרים ביותר. ההבדל בין הכרטיסים, הוא כמובן המיקום. אנו נמשיך לעדכן כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו כאשר יתפרסמו המחירים הרשמיים לאירוויזיון 2019.

ובינתיים, הרשת זועמת – רק 4000 כרטיסים למכירה ומתוכם 30 אחוז לאורחים מחו"ל

בעקבות פרסומים שונים בעיתונות כי רק 4000 כרטיסים יוצעו למכירה לאירוויזיון בישראל (זאת לאחר שמתוך 9000 מקומות באולם, 2000 מקומות יוקצו לבמה ולתקשורת וכ-3000 יוקצו למשלחות), הרשת זועמת על כך שרק יחידי סגולה ייזכו לרכוש כרטיסים לאירוויזיון.

עובדה נוספת שהכעיסה את מעריצי האירוויזיון, היא כי על פי התקנון, כ-30 אחוזים מהכרטיסים, מחוייבים להימכר לתושבי חו"ל. וכך, אפילו פחות מ-4000 צופים ישראלים ברי מזל, יוכלו לרכוש כרטיסים לתחרות בישראל.

מתי נפתחת מכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2019 בישראל?

מכירת הכרטיסים לאירוויזיון בישראל תתבצע ככל הנראה בכמה סבבים שונים. על פי פרסומים לא רשמיים, הסבב בראשון של מכירת הכרטיסים לאירוויזיון ייפתח ככל הנראה בתחילת חודש דצמבר 2018 ולאחר מכן ייפתח סבב מכירה נוסף. ייתכן מאוד כי אחד ממועדוני המעריצים אוהדים ברחבי העולם, יזכה לרכוש את הכרטיסים לפני הפתיחה לקהל הרחב. אך כאמור, לפי שעה, אין פרטים נוספים בנושא.

מכירת כרטיסים לגמר, חצאי הגמר ולחזרות

מכירת הכרטיסים תחולק ל-9 אירועים שונים. לפני חצאי הגמר, יתקיימו 6 חזרות גדולות הפתוחות לקהל וניתן יהיה לרכוש כרטיסים ל-6 חזרות אלו. גם ל-2 חצאי הגמר תתקיים מכירת כרטיסים נפרדת ולבסוף, כמובן יימכרו כרטיסים לגמר הגדול.

אנו ממליצים לכם להיכנס לעמוד הפייסבוק החדש שלנו בו אנו מעדכנים כל הזמן ובאופן רציף וקבוע ידיעות חדשות בנושא וברגע שתיפתח מכירת הכרטיסים הרשמית, נעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק.

מתי יתקיים אירוויזיון 2019 בישראל ואיפה? לוח האירועים המלא

להלן לוח האירועים הרשמי והסופי של אירוויזיון 2019 בישראל:

אירוע תאריך מיקום מחיר כרטיסים
חצי גמר ראשון של האירוויזיון 14 במאי 2019 ביתן 2 מרכז הירידים ת"א טרם פורסם
חצי גמר שני של האירוויזיון 16 במאי 2019 ביתן 2 מרכז הירידים ת"א טרם פורסם
גמר אירוויזיון 2019 18 במאי 2019 ביתן 2 מרכז הירידים ת"א טרם פורסם

כיצד יתנהלו הדברים עד לשידור האירוויזיון במאי 2019?

החל מסוף חודש דצמבר 2018, מדינות אירופה המשתתפות בתחרות, ישלחו לתאגיד השידור "כאן" שאחראי על התחרות בישראל, את השירים הזוכים של כל מדינה. בישראל במקביל, תתקיים גם השנה תחרות "הכוכב הבא לאירוויזיון" ובו ייקבע המתמודד הרשמי של ישראל בתחרות.

בסוף חודש ינואר 2019, תתקיים ההגרלה בין המדינות שאישרו את השתתפותם בתחרות. לפי שעה, כנראה שמעל 40 מדינות צפויות להשתתף בתחרות אך רק בינואר 2019, תתפרסם הרשימה המלאה.

מי ינחה את אירוויזיון 2019 בישראל?

זהותו של מנחה או מנחת האירוע טרם ידוע וטרם פורסם. הזהות תתפרסם ככל הנראה לקראת ינואר 2019.

כזכור, התחרות על אירוח האירוויזיון בישראל הייתה טעונה וסוערת וגם הפוליטיקה כמובן לקחה חלק בעניין. העיר ירושלים, שהייתה אמורה להיות המארחת האידיאלית והאולטימטיבית לאירוח התחרות, התקשתה להתאים את עצמה לדרישות איגוד השידור, בעיקר סביב העניין של האירוח והחזרות שיצטרכו להתקיים בשבת.

בסופו של דבר, לאחר הרבה מאבקים וסכסוכים בין משרד האוצר, התרבות ותאגיד השידור "כאן", הוחלט לקיים את אירוויזיון 2019 בישראל בביתן 1 בתל אביב בחודש מאי 2019.

אנו ממשיכים לעדכן כל הזמן ידיעות חדשות בנושא, ואף הכנו כתבה ובה שאלות נפוצות על אירוויזיון 2019 בישראל. אנו מזמינים אתכם לעמוד הפייסבוק שלנו וברגע שמכירת כרטיסים לאירוויזיון 2019 בישראל תיפתח, אנו נדאג מיד לעדכן.

כרטיסים לאירוויזיון 2019 בישראל – מהם המחירים ואיך קונים?
4.9 (97.54%) 187 votes
1 תגובה
  1. משה says

    ואו ממש מגניב!

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן