האירוע לילדים וואי פארק (wipark) חוזר לפסח 2019 בהיכל שלמה ת"א

האירוע לילדים wipark (וואי פארק) חוזר לפסח 2019 בהיכל שלמה ת"א

פארק הוואי פארק (Wipark) מצטרף לשורת מופעי פסח 2019 הגדולים ויחזור לחג הקרוב כשהוא מציג את המתקנים המתנפחים ומתקני האקסטרים למשך 3 ימים במהלך חול המועד בהיכל שלמה בתל אביב. מכירת הכרטיסים לאירוע נפתחה ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים והמידע על רכישת הכרטיסים לאירוע.

וואי פארק פסח 2019 – מה זה בדיוק? ומה תוכלו לעשות שם?

מתחם הוואי פארק הוא פארק מתקני אקסטרים שהחל לפעול עם עלייתה של תוכנית הטלוויזיה המצליחה wipeout שהציגה מתקני אקסטרים מתנפחים ומסלולי מכשולים מסוגים שונים. הפארק מתקיים כבר כמה שנים בישראל כשהוא נוהג לעבור מעיר לעיר ומציג תאריכים בחגים ובעונת החופש הגדול בקיץ. השנה כאמור, ב-2019, יגיע האירוע להיכל שלמה בת"א בחול המועד פסח.

האירוע מתאים לילדים מכל סוגי הגילאים החל מגיל 2 ומוגדר כאירוע למשפחות. במתחם ניתן למצוא מתחמי פעילות שונים ומגוונים הכוללים טרמפולניות ומקפצות בגדלים שונים, מתקני אקסטרים, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, עמדות צביעה ועוד. כמו כן, במתחם אפשר גם דוכני מזון, פעילויות וגם הופעות של אומני ילדים.

כמה יעלו כרטיסים לוואי פארק בפסח?

מחירי הכרטיסים לפארק וואי פארק בפסח 2019, יעמדו השנה על 75 ש"ח לאדם במחיר מלא אך נכון לעכשיו נמכרים כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת ב-65 ש"ח בלבד. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א".

הנחות מבצעים והטבות 1+1

לקוחות חברת כרטיס האשראי לאומי קארד, יוכלו ליהנות להטבת 1+1 על הכרטיסים. אנו ממשיכים כל הזמן לבדוק ולעדכן על מבצעים חדשים בעמוד הפייסבוק שלנו, אז אל תשכחו לקפוץ לבקר.

וואי פארק 2019 – תאריכים ושעות פעילות

האירוע יתקיים בחול המועד פסח 2019 בין התאריכים 20 עד ה-27 באפריל 2019 בהיכל שלמה ת"א הממוקם ברחוב אייזיק רמבה 7 בתל אביב יפו. האירוע יימכר במחזורים שונים בכל יום כאשר שעות המחזורים הם 10:00, 12:30, 15:00 ו-17:30.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן