הספר מסביליה האופרה הישראלית 2020 – כרטיסים, לוח הופעות וכל הפרטים

האופרה הספר מסוויליה האופרה הישראלית 2020 כרטיסים
הספר מסביליה האופרה הישראלית 2020 - כרטיסים, לוח הופעות וכל הפרטים. צילום: באדיבות האופרה הישראלית.

במסגרת העונה החדשה של האופרה הישראלית ב-2020, תוצג כאן האופרה "הספר מסוויליה" המפורסמת של רוסיני בהפקה חדשה ומושקעת בשיתוף בית האופרה המלכותי של דנמרק. מתי תוכלו לראות את האופרה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

אחת האופרות הידועות ביותר בכל הזמנים "הספר מסביליה", תגיע בהפקה חדשה ומושקעת לאופרה הישראלית ותציג הופעות רבות במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב במהלך החודשים פברואר ומרץ 2020. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה, ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים החשובים על מכירת הכרטיסים, הנחות ואת לוח ההופעות המלא והמעודכן.

את האופרה הספר מסוויליה כתב המלחין האיטלקי הידוע ג'אקומו רוסיני ב-1815 ועד היום היא נחשבת לאופרה המפורסמת ביותר שלו ולאחת האופרות הפופולריות והמפורסמות בכל הזמנים, שזכתה ועדיין זוכה להפקות מחודשות בבתי האופרה הגדולים והחשובים ביותר בעולם. בישראל, הופעת הבכורה של הספר מסביליה באופרה הישראלית, הייתה ב-1988, ומאז הציגה פעמים נוספות.

לרכישת כרטיסים לאופרה "הספר מסוויליה" באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

עתה, תביא האופרה הישראלית את הספר מסביליה בהפקה חדשה ומושקעת הכוללת שיתוף פעולה עם בית האופרה המלכותי של דנמרק ועם סולנים מובילים מהארץ ומהעולם. על הגרסה החדשה של הספר מסוויליה 2020 ינצח המנצח האיטלקי אלסנדרו דה מרקי שניצח בעבר על אופרות רבות ברחבי העולם וזו תהיה הופעת הבכורה שלו באופרה הישראלית. הקונצרטים ילוו ע"י מקהלת האופרה הישראלית והתזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון.

בתפקידים הראשיים, תוכלו למצוא את זמר הבריטון הרוסי איגור אונישנקו בתפקיד פיגרו, את זמרת המצו סופרן הגאורגית קטבאן קמוקלידזה בתפקיד רוזינה, את זמר הטנור האמריקאי ארון בלייק שיגלם את הרוזן אלמוויווה ואת זמר הבס בריטון האיטלקי לוצ'יאנו די פסקואלה בתפקיד ברטולו. עוד ייקחו חלק: ג'ונתן מיחי, טל ברגמן, גרהם בנדי, טלי קצף ואחרים.

הספר מסוויליה כרטיסים – מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים לאופרה "הספר מסביליה" נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 136 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-356 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר.

הספר מסביליה האופרה הישראלית לוח הופעות 2020

האופרה תציג מספר גדול של הופעות החל מה-23 בפברואר 2020 ועד ל-7 במרץ 2020. שימו לב: חלק מההופעות יתקיימו בימי שישי בצהריים. להלן לוח ההופעות המעודכן והמלא של האופרה בישראל:

תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 16 כרטיסים
156 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 24 כרטיסים
186 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 27 כרטיסים
136 – 186 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 12 כרטיסים
136 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 15 כרטיסים
136 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 22 כרטיסים
136 – 186 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 35 כרטיסים
136 – 356 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 30 כרטיסים
136 – 186 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 27 כרטיסים
136 – 186 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 16 כרטיסים
136 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 23 כרטיסים
136 – 186 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות ומבצעים

אנו ממשיכים לבדוק ולהתעדכן כל הזמן במידע אודות הנחות ומבצעים לאופרה הספר מסביליה בישראל ומעדכנים בכל מידע חדש כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

אודות האופרה הספר מסביליה

האופרה הספר מסביליה מבוססת על מחזה בעל אותו שם שנכתב ע"י המחזאי הצרפתי בומרשה. המפיק הווינאי הזמין את היצירה מרוסיני ב-1815, ושנה לאחר מכן כבר עלתה בבכורה בתיאטרון "ארגנטינה" ברומא. הופעת הבכורה זכתה לכישלון מוחץ, אך לא כל כך באשמתו של רוסיני. היה זה המלחין המתחרה ג'ובני פאיזיילו שכתב אף הוא אופרה למחזה זה, ושלח לבכורה של רוסיני בריונים שיפריעו לסדר ולהופעה.

למרות הכשלון הראשוני, האופרה של רוסיני המשיכה לרוץ בבתי אופרה נוספים בווינה ובערים נוספות בעולם, ומהר מאוד, זכתה להצלחה רבה והפכה לאחת האופרות המצליחות ביותר של רוסיני. את הספר מסביליה כתב רוסיני ב-3 שבועות בלבד! ואריות רבות מתוכה כגון "הנה צוחק בשמיים", "זורח אור ראשון", "דרך לסוכן", "קול צלצל לפני רגע קט בליבי", או "הדיבה", מוכרים היטב לקהל הרחב – גם זה שאינו מצוי בעולם האופרה.

לקריאה נוספת:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק