ארץ האגדות: אוגוסט 2020 בגן הבוטני ירושלים – הזמנת כרטיסים וכל הפרטים

ארץ האגדות: אוגוסט 2020 בגן הבוטני ירושלים - הזמנת כרטיסים וכל הפרטים
ארץ האגדות הגן הבוטני גבעת רם ירושלים אוגוסט 2020

הגן הבוטני גבעת רם בירושלים יקיים במהלך חודש אוגוסט 2020 אירוע מיוחד שיקרא "ארץ האגדות" ויתקיים במהלך כל יום החל משעות אחה"צ ועד 22:30 בלילה. האירוע עומד בכל ההנחיות החדשות של משרד הבריאות. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? וכל הפרטים, בכתבה הבאה.

הגן הבוטני בירושלים מציג אירוע חדש – "ארץ האגדות", שיתקיים במהלך כל חודש אוגוסט 2020 ומיועד למשפחות עם ילדים בגילאי 3 עד 12. האירוע יעמוד בכל ההנחיות והתקנות של משרד הבריאות ויציג עמדות חיטוי ובקרת קהל כדי לעמוד בכל התנאים המחמירים.

מדובר בהפקה מיוחדת שתתקיים בשעות השקיעה ושעות הערב (בין השעות 17:30 ועד 22:30) ותשלב את מוצגי הגן יחד עם אווירה של סיפורי האגדות בצלילים, סיפורים, משחקים ומפגשים מפתיעים עם דמויות. בין הדמויות שיחכו למבקרים: שדונית שובבה, גמד מכרות חרוץ, פיה קסומה, ג'פטו ופינוקיו, רפונדזל ואלזה, המפטי דמטי ועליסה מארץ הפלאות.

בנוסף, יקבלו הילדים משימות וכתב חידה עם מפת ארץ האגדות בעזרתה יוכלו לעזור לג'פטו לאתר את החפצים שהתבלבלו בין האגדות ולמצוא את החפץ הקסום שנעלם. האירוע כאמור יעמוד בתנאי משרד הבריאות ולכן תידרש מסיכה אישית לכל מבקר, שמירת מרחק ומניעת התקהלות של מעל 50 איש במתחם אחד.

כרטיסים לארץ האגדות בגן הבוטני באוגוסט 2020

מכירת הכרטיסים לאירוע "ארץ האגדות" תתבצע מראש בלבד באמצעות האינטרנט. מחיר הכרטיסים עומד על 71 ש"ח לאדם (רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל 3 ומעלה). מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

שעות פעילות

האירוע יתקיים בימים א-ה בין השעות 17:00-22:30 ובמוצ"ש בין השעות 17:00-22:30.

כתובת

הגן הבוטני ממוקם בקריית האוניברסיטה גבעת רם בירושלים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק