טוני רובינס בישראל 2019 – כמה יעלה לכם כרטיס ואיפה קונים?

המנטור טוני רובינס שהצליח לסחוף אחריו מיליוני אנשים ברחבי העולם בעזרת רבי המכר וההרצאות ההמוניות שלו, יגיע לראשונה לישראל להופעה אחת בחודש אוקטובר 2019 בהיכל מנורה מבטחים. כל הפרטים על ההופעה, על מכירת הכרטיסים ועל המחירים, בכתבה הבאה שלפניכם.

המנטור המצליח והידוע טוני רובינס (Tony Robbins) יגיע לראשונה לישראל להופעה אחת שתתקיים כאן בחודש אוקטובר 2019 בהיכל מנורה מבטחים. מחיר הכרטיסים, תחזיקו חזק, מתחיל ב-900 ש"ח. כל הפרטים על מכירת הכרטיסים, מיד.

טוני רובינס הוא אחד המנטורים המצליחים והמבוקשים ביותר בעולם כיום כשהוא מצליח להשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם ומציע אסטרטגיות ודרכים לניהול אורח חיים, הגשמה עצמית, התנהלות עסקית ועוד.

בין קהל המעריצים הגדול שלו, נמנים גם אישים חשובים, מנהיגי מדינות גדולות, ספורטאי צמרת, זמרים ושחקנים מצליחים ועוד. כך, בין אישים אלו, תוכלו למצוא את ביל קלינטון, אופרה ווינפרי, יו ג'קמן, נלסון מנדלה, סרינה וויליאמס ועוד ידוענים רבים.

רובינס פועל כבר קרוב לארבעים שנה ובמהלכן, הספיק להוציא 6 ספרים שהפכו לרבי מכר בכל העולם ותורגמו לעשרות שפות. הוא גם ידוע בזכות האירועים ומופעי הענק שהוא מקיים ברחבי העולם ועתה, הוא יגיע כאמור באירוע מסוג זה, גם לראשונה לישראל.

ההופעה של טוני רובינס בישראל תימשך יום שלם ובה הוא יציג את משנתו על נושאים כמו הגשמת מטרות, מימוש התשוקות וההצלחות ועוד נושאים דומים. ההנחייה תהיה בשפה האנגלית ויוצע תרגום סימולטני באוזניות.

כרטיסים לטוני רובינס בישראל 2019 – מהם מחירי הכרטיסים?

האירוע של טוני רובינס בישראל יתקיים ביום שישי ה-4 באוקטובר 2019 החל מהשעה 10:00 בבוקר (פתיחת דלתות מהשעה 08:00 בבוקר). מכירת הכרטיסים לאירוע נפתחה כשהכרטיסים נמכרים בתמחור של חבילות. החבילה הזולה ביותר מתחילה ב-905 ש"ח וכוללת מושב כסף ומארז אישי. החבילה היקרה ביותר תגיע ל-4905 ש"ח ותכלול מושב פרימיום, מתחם לאונג' ועוד שלל הטבות. הכרטיסים נמכרים באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

2 תגובות
  1. מוריה כתב/ה

    מתי מסתיימת ההרצאה?

    1. ראובן כתב/ה

      מי זה בכלל? 900 שקל??

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן