טוני הדלי בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

טוני הדלי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
טוני הדלי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

כל מה שצריך לדעת על ההופעה של טוני הדלי בישראל שתתקיים ב-26 בנובמבר 2023 בהיכל התרבות תל אביב. במה מדובר? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר הידוע טוני הדלי (Tony Hadley), סולנה המיתולוגי של להקת Spandau Ballet (שפנדאו בלט), יגיע לראשונה לישראל להופעה גדולה שתתקיים ב-26 בנובמבר 2023 בהיכל התרבות ת"א. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעה עם פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

הדלי ולהקת Spandau Ballet הובילו את מצעדי הפזמונים בשנות ה-80 והיו אחראים לכמות להיטים גדולה שזכו להצלחה מסחררת. הלהיטים הידועים ביותר שלו ושל הלהקה הם "Gold", "True" או "Through the Barricades". זאת תהיה הפעם הראשונה שהדלי מופיע בישראל והוא צפוי לבצע בה את מיטב להיטיו ולהיטי הלהקה.

ההופעה של טוני הדלי כרטיסים ומחירים

ההופעה של טוני הדלי בישראל תתקיים ב-26 בנובמבר 2023 בהיכל התרבות ת"א בשעה 20:30. מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יחולקו ל-7 רמות מחיר שונות כשהכרטיסים המוזלים ביותר יעלו 200 ש"ח והכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר באולם יעלו 500 ש"ח.

הנחות ומבצעים

בשלב זה, לא מצאנו מידע על מבצעים או הנחות להופעה של טוני הדלי בהיכל התרבות ת"א.

אודות טוני הדלי

הדלי היה סולנה של להקת Spandau Ballet המצליחה משנות ה-80. הלהקה הייתה אחת מלהקות הפופ הבריטיות המובילות של אותה תקופה והייתה אחראית ללהיטי ענק שזכו להצלחה גדולה בכל העולם – בעיקר הלהיטים "Gold", "True" או "Through the Barricades".

לאחר שהצליחה למכור למעלה מ-25 מיליון עותקים, התפרקה הלהקה ב-1990. רק שנים מאוחר יותר, ב-2009 התאחדה הלהקה מחדש, הציגה הופעות חדשות ואף הוציאה סינגל חדש. ב-2019 התפרקה הלהקה בשנית.

התפרקות הלהקה לא הפריעה לקריירה של סולנה טוני הדלי שיצא בקריירת סולו מצליחה הכוללת זכייה בפרסים רבים ובהישגים גדולים. הדלי מופיע הרבה מאוד ברחבי העולם ועתה כאמור יגיע גם לישראל לראשונה להופעה בהיכל התרבות ת"א.

הלהיטים הגדולים ביותר של טוני הדלי ו-Spandau Ballet

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק