מורגנשטרן בישראל 2021 – כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!

מורגנשטרן בישראל 2021 - כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!
מורגנשטרן בישראל 2021 - כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

הרפאר הרוסי הידוע מורגנשטרן (Morgenshtern) יופיע בישראל באוגוסט 2021 בלייב פארק בראשון לציון. מתי זה בדיוק יקרה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

הראפר הרוסי המצליח הידוע בכינויו מורגנשטרן (Morgenshtern) יגיע להופעה בישראל בחודש אוגוסט 2021 ויציג הופעה גדולה ומושקעת שתתקיים בלייב פארק בראשון לציון. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה.  מיד כל הפרטים.

ההופעה של מורגנשטרן בישראל ב-2021, מגיעה בהמשך לחזרתן לשגרה של הופעות החו"ל בישראל שהוקפאו עקב משבר הקורונה העולמי ועתה חוזרות לכאן לאט לאט ובהדרגה. מורגנשטרן הוא אחד המוזיקאים המצליחים ביותר ברוסיה עם מאות מיליוני האזנות בפלטפורמות המוזיקליות ועשרות מיליוני עוקבים ביוטיוב וברשתות החברתיות.

אלבומו האחרון של מורגנשטרן "מיליון דולר: האפינס", זכה במהירות ב-21 מיליון האזנות ברשת חברתית רוסית מצליחה ובעוד האזנות רבות בסופטיפיי, אפל מיוזיק ושאר הפלטפורמות.

כרטיסים להופעה של מורגנשטרן בישראל ב-2021

ההופעה של מורגנשטרן בישראל תתקיים ב-18 באוגוסט 2021 בלייב פארק בראשון לציון. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים ינועו בין 259 ש"ח לכרטיסים בדשא ועד ל-399 ש"ח לכרטיסי גולדן רינג.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 3 votes
Article Rating
אישור
Notify of
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
חולה על מורגנשטרן
5 months ago

איזה כיףף

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק