מורגנשטרן בישראל 2022 – כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!

מורגנשטרן בישראל 2022 - כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!
מורגנשטרן בישראל 2022 - כרטיסים, וכל מה שרציתם לדעת על ההופעה!

הרפאר הרוסי הידוע מורגנשטרן (Morgenshtern) יופיע בישראל באפריל 2022 בהאנגר 11 בתל אביב. מתי זה בדיוק יקרה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

הראפר הרוסי המצליח הידוע בכינויו מורגנשטרן (Morgenshtern) יחזור להופעה בישראל ב-14 באפריל 2022 ויציג הופעה גדולה ומושקעת שתתקיים במועדון האנגר 11 בנמל תל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. מיד כל הפרטים.

כרטיסים להופעה של מורגנשטרן בישראל ב-2022

כאמור, ההופעה של מורגנשטרן בישראל תתקיים ב-14 באפריל 2022 בהאנגר 11 בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-329 ש"ח ומטפסים מעלה עד ל-1999 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס.

ההופעה של מורגנשטרן בישראל ב-2022, מגיעה בהמשך לחזרתן לשגרה של הופעות החו"ל בישראל שהוקפאו עקב משבר הקורונה העולמי ועתה חוזרות לכאן לאט לאט ובהדרגה. מורגנשטרן הוא אחד המוזיקאים המצליחים ביותר ברוסיה עם מאות מיליוני האזנות בפלטפורמות המוזיקליות ועשרות מיליוני עוקבים ביוטיוב וברשתות החברתיות.

אלבומו של מורגנשטרן "מיליון דולר: האפינס", זכה במהירות ב-21 מיליון האזנות ברשת חברתית רוסית מצליחה ובעוד האזנות רבות בספוטיפיי, אפל מיוזיק ושאר הפלטפורמות המובילות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
חולה על מורגנשטרן
2 years ago

איזה כיףף

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק