מריה פרנדורי בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

מריה פרנדורי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
מריה פרנדורי בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של הכוכבת היוונית הגדולה מריה פרנדורי בישראל בהיכל התרבות ת"א בחודש נובמבר 2023 הקרוב. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ועוד. אתר "קצת תרבות" על כל התשובות.

הכוכבת הגדולה מיוון, הזמרת מריה פרנדורי (Maria Farantouri) תגיע להופעה גדולה בישראל שתתקיים בהיכל התרבות תל אביב ב-14 בנובמבר 2023 בליווי תזמורת האופרה הקאמרית ועם האורח Thanasis Voutsas. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

ההופעה של מריה פרנדורי בישראל מגיעה במסגרת סיבוב הופעות חדש של הזמרת שכבר הופיעה בעבר בישראל ומחזיקה בקהל ישראלי גדול שבוודאי ישמח לשמוע על הגעתה המחודשת לכאן בהופעה גדולה ומושקעת בהיכל התרבות ת"א.

פרנדורי, בת ה-75, נחשבת לאחת מסמליה הגדולים ביותר של המוזיקה היוונית ולמבצעת הידועה ביותר ללהיטים הגדולים של מיקיס תיאודורקיס ומנוס חג'ידקיס. בהופעותיה, מציגה פרנדורי את המטען המגוון והרפטואר העצום שמכיל 6 עשורים של קריירה משגשגת.

מריה פרנדורי בישראל כרטיסים

מכירת הכרטיסים להופעה של מריה פרנדורי בישראל נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים מחולקים ל-5 דרגות מחיר. הכרטיסים הזולים ביותר יעמדו על 205 ש"ח ואילו הכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר, יעמדו על 425 ש"ח.

אודות מריה פרנדורי

מריה פרנדורי או פרנטורי (Maria Farantouri) היא זמרת יווניה ידועה, הידועה בעיקר בשל שיתופי הפעולה שלה עם המלחין מיקיס תאודורקיס. היא נולדה ב-1947 באתונה שביוון החלה את הקריירה שלה כזמרת בשנות השישים המוקדמות.

פרנדורי הייתה אחת הזמרות הראשונות שהצליחה לשלב בין שירי רמבטיקו מסורתיים לבין סגנונות מודרניים יותר והתפרסמה בין היתר, גם בזכות הקול החזק והעוצמתי שלה שיכול להעביר את רגשות השירים שהיא שרה.

פרנדורי התפרסמה בעיקר בזכות שיתוף הפעולה הפורה שלה עם המלחין מיקיס תיאודוראקיס, שהלחין עבורה שירים רבים. בין אלבומיה הידועים: "מחזור השירים העממיים היווניים" (1964),‏ "מחזור קפריסין" (1971) ו"מחווה ללורקה" (1986).

פרנדורי ידועה בעיקר בזכות השירה הייחודית והדרמטית שלה, המבטאת כאב וייאוש אנושי. היא מרבה לשיר שירי מחאה פוליטיים והופיעה ברחבי העולם, כולל בישראל וזכתה להערכה רבה כמי שתרמה לחשיפת המוזיקה היוונית לקהל הרחב. ב-2006 זכתה בפרס המוזיקה העולמית ע"ש גראמי על מפעל חיים. נחשבת לזמרת ואמנית חשובה ביוון.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק