מופע המחווה לדייויד בואי בדרך לישראל – כך תקנו כרטיסים!

מופע המחווה לדייויד בואי בדרך לישראל - כך תקנו כרטיסים!
מופע המחווה לדייויד בואי בדרך לישראל - כך תקנו כרטיסים! צילום: Steve Rose

ההרכב "A Bowie Celebration", המציג מופע מחווה מדוייק ומושקע לשיריו של דיוויד בואי, יגיע לראשונה לישראל עם המופע העולמי שלו "The David Bowie Alumni tour" ויציג כאן 2 הופעות בתל אביב ובחיפה בחודש ינואר 2020 הקרוב. כמה יעלו כרטיסים?

בשורה משמחת ביותר הבוקר למעריצי דיוויד בואי, מופע המחווה הידוע והמושקע ביותר לדיוויד בואי – "A Bowie Celebration" יגיע לראשונה גם לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי רחב ויציג 2 הופעות בתל אביב ובחיפה במהלך חודש ינואר 2019. מכירת הכרטיסים נפתחה ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל המידע לגבי רכישת הכרטיסים.

הרכב המחווה לדיוויד בואי "A Bowie Celebration" שיגיע לכאן בקרוב ונרחיב עליו מיד, נחשב לדבר הקרוב ביותר למקור האגדי ומעריצי בואי הרבים מכל רחבי העולם מגיעים להופעות כדי להרגיש ככל האפשר את המוסיקה והאווירה של הזמר המנוח. ההרכב יגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות עולמי בשם "The David Bowie Alumni tour" אליו הוא נוהג לצאת מדי חודש ינואר, כשהפעם, לשמחת המעריצים הרבים, גם ישראל תהיה לראשונה חלק מהסיבוב.

צילום: Steve Rose

ההרכב מורכב מנגניו המקוריים של בואי ממהלך השנים שנחשבים לאנשים המוסיקליים שהיו קרובים אליו ביותר, ולכן הם המתאימים ביותר לבצע את החיקוי המושלם לשיריו ולהיטיו של בואי. מכיוון שדייויד בואי נולד ומת בחודש ינואר, יצרו חברי ההרכב מסורת קבועה של סיבוב הופעות עולמי קצר מדי שנה בחודש ינואר.

חברי ההרכב הם הקלידן והפסנתרן מייק גרסון (Mike Garson) שנחשב לחבר להקתו של בואי הוותיק והקרוב אליו ביותר, המתופף אלן צ'יילדס (Alan Childs) שהופיע עם בואי בסיבוב ההופעות "Glass Spider", הגיטריסט גארי לאונרד (Gerry Leonard) שזכה להקליט עם בואי מספר אלבומים, הבסיסט קרמיין רוחאס (Carmine Rojas) והגיטריטס והזמר צ'רלי סקסטון (Charlie Sexton) שהיה חברו הקרוב של בואי.

ההרכב ינגן בהופעה את מיטב להיטיו הגדולים והמוכרים ביותר של בואי שליווו אותו במשך חמישה עשורים של קריירה פעילה ומצליחה במיוחד. עד היום, מותו של דיוויד בואי היכה בהלם את עולם המוזיקה והשאיר אחריו מיליוני מעריצים המומים ועצובים. בחודש ינואר הקרוב, תינתן הזדמנות חד פעמית לשמוע את הדבר הקרוב ביותר שאפשר לדייויד בואי בישראל.

כרטיסים להופעת מחווה של דיוויד בואי בישראל 2020 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה תקנו?

ההרכב יגיע לישראל במהלך חודש ינואר הקרוב ל-2 הופעות בלבד. המופע הראשון יהיה ב-30 בינואר 2020 בשעה 21:00 בערב בהיכל התרבות בתל אביב, והמופע השני, יתקיים יום לאחר מכן, ב-31 בינואר 2020 בשעה 21:00 באודיטוריום חיפה.

מכירת הכרטיסים נפתחה אתמול כשמחירי הכרטיסים נעים החל מ-199 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-380 ש"ח לכרטיסים היקרים והטובים ביותר. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק