היכל התרבות בת ים – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

היכל התרבות בת ים - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
היכל התרבות בת ים - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה בהיכל התרבות בת ים? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני בהיכל התרבות בת ים כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

היכל התרבות בת ים לוח הופעות הצגות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות והצגות עדכני בהיכל התרבות בת ים בחודשים הקרובים:

היכל התרבות בת ים כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים להיכל התרבות בת ים באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות היכל התרבות בת ים

היכל התרבות בת ים הוא מוסד תרבות ותיק בעיר בת ים ומשמש את תושבי העיר והאיזור כבר שנים רבות. ההיכל זוכה לכמות גבוהה של מבקרים וזוכה לתנופה גדולה בשנים האחרונות עם ביקוש גבוה גם למנויים שכמותם עומדת כעת על כ-5000 איש.

ההיכל מציע את מגוון אומנויות הבמה ומציג באופן קבוע ולאורך כל השנה רפרטואר רחב של הצגות, הופעות, תערוכות, הצגות ילדים, מופעי בידור הופעות סטנד אפ וגם כנסים ואירועים שונים. ההיכל מציע לעיתים קרובות גם הצגות רבות של בתי התיאטרון המובילים בישראל כמו הקאמרי, הבימה, בית ליסין, גשר ואחרים.

אולם המופעים של היכל התרבות בת ים יכול להכיל 575 מקומות ומציע תנאים מצויינים למופעים עם מערכת סאונד מתקדמת ומערכות תאורה ופירוטכניקה מותאמות. האולם מציע הנגשה מלאה לנכים ולכבדי שמיעה. מעל 200 גולשי גוגל העניקו להיכל התרבות בת ים ביקורות טובות בציון משקולל של 4.1 מתוך 5.

היכל התרבות בת ים – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של היכל התרבות בת ים היא סמטת אופיר 3, בת ים, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 03-5080031. שעות הפעילות של היכל התרבות בת ים הן ימים א'-ה' 09:00 – 19:00.

 

 

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק