פשא – מי יופיע במועדון ההופעות החדש בחולון?

פשא לוח הופעות כרטיסים
פשא - מי יופיע במועדון ההופעות החדש בחולון?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

מועדון הופעות חדש תחת כיפת השמיים בשם “פשא” שנפתח השבוע, מציג דרך חדשה לשילוב עולם התרבות במציאות הקורונה. אז מי יופיע שם? אתר “קצת תרבות” עם הפרטים.

משבר הקורונה אילץ את עולם התרבות למצוא רעיונות ופתרונות לשלב את הופעות של אמנים יחד עם התקנות וההגבלים של משרד הבריאות. אחד מהפתרונות הוא בית הופעות חדש בשם “פשא” שנפתח בימים אלו בחולון ברחוב מפרץ שלמה 66 ויציג מגוון הופעות תחת כיפת השמיים.

את פשא הקימו קבוצת אדם ומשרד הכרטיסים “פשבר” עם דגש גדול על התקופה הנוכחית בעידן הקורונה. המקום עצמו הוא מקום פתוח תחת כיפת השמיים ומציע בנוסף לכך, גם פינות ישיבה מבודדות, סריקת כרטיסים עם ברקוד ללא מגע אדם, הזמנת אוכל באמצעות אפליקצייה ועוד תנאים שמסתדרים היטב עם המציאות החדשה.

פשא לוח הופעות – אז מי יופיע בחודשים הקרובים?

לוח ההופעות של פשבר מציע הרבה הופעות של אמני סטנדאפ וכבר בשבועות הקרובים יופיעו שם חנוך דאום, ערן זרחוביץ, אדיר מילר, אודי כגן, חן מזרחי ורביטל ויטלזון יעקבס. בתחום המוזיקה, מצאנו הופעה של ישי ריבו שיופיע שם ב-7 ביולי 2020. תוכלו למצוא מידע נוסף בעמוד הפייסבוק של המקום.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק