לוח הופעות חודשי בכל הארץ (מעודכן לחודש יוני 2024)

הגעתם לעמוד לוח הופעות חודשי של אתר "קצת תרבות". כאן תמצאו לוח הופעות ארצי של הופעות מוסיקה, מופעי סטנדאפ ובידור, הצגות והופעות חו"ל וכל אירועי התרבות והבידור בישראל מעודכנים לחודש יוני 2024.

ברוכים הבאים לעמוד לוח הופעות של אתר "קצת תרבות"

אם אתם מחפשים לראות הופעה טובה ומומלצת בחודש הקרוב, אתם בדיוק במקום הנכון! אספנו וריכזנו לכם לוח הופעות של אירועי התרבות הטובים והמומלצים בישראל מכל תחומי האמנות.

בעמוד זה תוכלו למצוא כאן רשימה מסודרת ומפורטת של הופעות מוזיקה חיות של אמנים ישראלים מובילים או של אמנים ידועים שמופיעים בישראל, קונצרטים של תזמורות מובילות ומופעי אופרה מושקעים, הצגות ילדים מומלצות, מופעי בידור והופעות סטנדאפ של הכוכבים הגדולים ביותר בתחום, ועוד מגוון סוגים שונים של הופעות.

הרשימה כוללת מידע מפורט על כל הופעה לרבות פרטים על תאריכים מדוייקים ועדכניים, מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם, והפניות למידע מורחב ומפורט על כל הופעה והופעה. אנו מאחלים לכם חיפוש נעים.

הופעות בצפון

אפשר למצוא לא מעט הופעות בצפון החל מאיזור חיפה והקריות ועד לגליל המערבי או הגליל העליון. ישנם מועדוני הופעות ואולמות רבים המציגים באופן קבוע הופעות של מיטב האמנים המובילים מכל הסגנונות. מומלץ לחפש הופעות באולמות הבאים: אולם הופעות יפעת, זאפה חיפה, הקיוב, הבית בטו בצפת, אולם המופעים בקיבוץ מזרע, אמפי עין הוד, זאפה שוני, היכל רוממה חיפה, תיאטרון הצפון, או מרכז רפפורט חיפה.

הופעות בדרום

לא רק איזור הצפון. אפשר למצוא גם הרבה מאוד הופעות בדרום בבאר שבע ובערים נוספות באיזור. בשנים האחרונות התווספו לא מעט מועדוני הופעות חדשים שמציגים כמעט בכל ערב מגוון מופעים מכל סגנונות המוזיקה. כדאי לחפש הופעות באולמות הבאים: זאפה באר שבע, אמפיתיאטרון עומר, מועדון הג'אז מצפה רמון, הקונכייה, אמפי קיבוץ שובל או אמפי תיאטרון בית גוברין.

תוכן עניינים