המחזמר ג'נטלי עם אסתר רדא – כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים?

המחזמר ג'נטלי עם אסתר רדא - כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים?
המחזמר ג'נטלי עם אסתר רדא - כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים?

מחזמר חדש בשם "ג'נטלי" שיעלה תיאטרון חיפה ובתל אביב החל מינואר 2020, יציג את הזמרת המוערכת אסתר רדא עם שירים שכתב שאנן סטריט. במה מדובר? כמה עולים כרטיסים? והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

הזמרת המוערכת אסתר רדא, תחזור לשתף פעולה עם תיאטרון חיפה ותשתתף במחזמר ישראלי חדש בשם "ג'נטלי" אותו כתבו השחקנית שירי נדב נאור, סולן להקת הדג נחש שאנן סטריט, הבימאי משה נאור, והמוסיקאי אמיר לקנר. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא פרטים נוספים על לוח ההופעות, מחירי הכרטיסים ומידע נוסף.

לרכישת כרטיסים מהירה למחזמר ג'נטלי באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

המחזמר ג'נטלי יחל לרוץ רק בתחילת 2020 החל מחודש ינואר ויציג הופעות רבות בתיאטרון חיפה ובתיאטרון תל אביב במהלך החודשים שלאחר מכן. מדובר במחזמר מקורי וחדש העוסק בעולמם של הפליטים והמהגרים ומתרכז בזוג פליטים – ג'נטלי ומרים שלהם נולד ילד לבן ועתה הם נאלצים להתמודד עם ההשלכות. ג'נטלי הוא מוסיקאי רחוב ואילו מרים (אסתר רדא) עובדת כעוזרת בביתו של סופר ישראלי מפורסם.

בראיון לאתר ישראל היום, מספר בימאי המחזמר משה נאור, כי העבודה על ג'נטלי לקחה כשנתיים וחצי עד שהגיעה לכדי בשלות. את המחזמר כתבה אשתו של משה, השחקנית שירי נדב נאור, ויחד הם החליטו לעסוק באחת הבעיות הקשות של מדינת ישראל. הקאסט של המחזמר יכלול 14 שחקנים, מתוכם שלושה שחקנים לבנים, עובדה חסרת תקדים בהיבט של התיאטרון בישראל, כך על פי נאור.

כוכבתצ המחזמר ג'נטלי, אסתר רדא, כבר שיתפה פעולה בעבר עם תיאטרון חיפה בהצגה "גזע" ועתה תשוב לשתף פעולה בשנית הפעם במחזמר המדובר החדש. את השירים למחזמר כתב סולן להקת הדג נחש שאנן סטריט – שם מסקרן בהחלט בכל הקשור למחזמר והלחין המוסיקאי אמיר לקנר שכבר הספיק להלחין לא מעט בתיאטרון הישראלי להפקות כגון "היירספריי", "אנני", "סיפור הפרברים" ועוד.

המחזמר ג'נטלי – כרטיסים ולוח הופעות 2020

המחזמר החדש ג'נטלי יחל לרוץ בתל אביב ובחיפה במהלך 2020. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 155 ש"ח. פרטים נוספים בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
ערן
4 years ago

נשמע מעניין ביותר. אסתר רדא היא אחת הזמרות היותר טובות שצמחו לנו כאן בשנים האחרונות

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק