עכשיו גם בתיאטרון: הקומיקאי אבי אטינגר ישחק בהצגה ברית מילה

עכישו גם בתיאטרון: הקומיקאי אבי אטינגר ישחק בהצגה ברית מילה
עכישו גם בתיאטרון: הקומיקאי אבי אטינגר ישחק בהצגה ברית מילה

הקומיקאי והסטנדאפיסט אבי אטינגר, הידוע בזכות השתתפותו בתוכניות טלוויזיה מצליחות כמו "עד כאן", "מועדון לילה", "משחק מכור" ועוד, יעשה את צעדיו הראשונים גם בתחום ההצגות והתיאטרון ויופיע לראשונה על הבמה עם ההצגה "ברית מילה" של התיאטרון העברי.

בהצגה, משחק אטינגר דמותו של יועץ לענייני גיור והוא גויס ע"י בימאי ההצגה גדי צדקה, לאחר שזה ראה אותו בתוכנית "עד כאן" והחליט כי הוא מתאים במיוחד לדמות זו. זאת לא הפעם הראשונה שצדקה עובד עם סטנדאפיסטים בתיאטרון. לפני כמה שנים הוא גייס את ארז שלם להצגה "שוקו וניל".

את ההצגה, שתחל לרוץ בחודש פברואר 2019 ברחבי הארץ, כתב אילן חצור ומביים גדי צדקה. מדובר בקומדיה המספרת על בחור בשם כריסטיאן, נוצרי אמריקאי, החולם לפרוש מעבודתו המתישה כאיש מכירות ולנוח על זרי הדפנה. לצערו, הוא לא הצליח להרוויח מספיק כסף כדי שיוכל להפסיק לעבוד.

יום אחד מספר לו דיוויד חברו, על רב חסידי אחד, שבעזרת שוק ההון, שמרוויח כסף רב עבור לקוחותיו. אלא מה? יועץ ההשקעות הזה עובד רק עם חבריו היהודים מבית הכנסת. כריסטיאן מחליט להתגייר כדי שהמשקיע האגדי יסכים לקבל אותו כלקוח, ולהכפיל ולשלש עבורו את חסכונותיו. הדרך להפיכתו של כריס לבן העם הנבחר רצופה קשיים וצחוק בלתי נשלט.

יחד עם אטינגר, משתתפים בהצגה גם השחקנים שמוליק לוי, דורית פלד- הרפז, גיל וסרמן, יורם יוספסברג ואיצ'ו אביטל. את המוסיקה להצגה כתב רן בגנו.

ההצגה ברית מילה – כרטיסים לוח הצגות 2019

ההצגה תרוץ ברחבי הארץ במהלך 2019. באתר הבא תוכלו למצוא את לוח ההצגות המעודכן של ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק