פסטיבל כרמיאל 2022 – מי ישתתף השנה? ואיפה קונים כרטיסים?

פסטיבל כרמיאל 2022 - מי ישתתף השנה? ואיפה קונים כרטיסים?
פסטיבל כרמיאל 2022 - מי ישתתף השנה? ואיפה קונים כרטיסים?

פסטיבל המחול של כרמיאל 2022 יתקיים השנה במהלך חודש יולי הקרוב ויציג עשרות הופעות מחול, מוזיקה ומופעים לילדים. אז מי ישתתף הפעם? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

גם השנה, בפעם ה-35 יתקיים לו פסטיבל כרמיאל 2022 ויציג מגוון גדול מאוד של הופעות ואירועי בידור ותרבות מכל גווני הקשת. בעמוד זה תוכלו למצוא את ההופעות המומלצות של הפסטיבל ולמצוא מידע על מכירת הכרטיסים ולוח הופעות עדכני.

הופעות נבחרות בפסטיבל כרמיאל 2022

פסטיבל כרמיאל 2022 יתקיים בין התאריכים 5 עד ה-7 ביולי 2022 בהיכל התרבות כרמיאל ובלוקיישנים נוספים הפזורים בעיר. הפסטיבל, שינוהל אומנותית ע"י גדי ביטון, ייפתח בהופעה מיוחדת שתיקרא "קול האמהות" בו תופיע הזמרת ריטה לצד משתתפים נוספים.

הופעות נוספות נבחרות שיתקיימו השנה בפסטיבל: תחרות ריקודים מיוחדת לשיריו של עידן רייכל, מופע עם הראל סקעת וטרנטה גרוב מאשי, מופע הצדעה לשיריו של יורם טהרלב ז"ל, המופע "Alboreando" של להקת הפלמנקו רמנגאר, מופע מחול מיוחד של להקת בת שבע וגם מופע של להקת המחול הקרואטית Revel revel Zagreb Dance Company.

ניתן לרכוש כרטיסים לפסטיבל באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק