להקת Yeasayer בדרך לישראל באוגוסט 2019 – כמה יעלה כרטיס?

להקת Yeasayer בדרך לישראל באוגוסט 2019 - כמה יעלה כרטיס?
להקת Yeasayer בדרך לישראל באוגוסט 2019 - כמה יעלה כרטיס?

להקת האינדי רוק Yeasayer (ייסייר) תגיע לראשונה להופעה בישראל בחודש אוגוסט 2019 הקרוב ותופיע כאן במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים: החל מ-159 ש"ח.

ההופעה של Yeasayer בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש של ההרכב המעניין שבא בעקבות הוצאת האלבום החדש שלהם והחמישי במספר "Erotic Reruns". זאת תהיה ההופעה הראשונה של ההרכב בישראל.

ייסייר הוא הרכב רוק ניסיוני (experimental rock) שנוסד בניו יורק ב-2006 ע"י שלישיית חברי ההרכב Chris Keating, Ira Wolf Tuton ו- Anand Wilder. סגנון ההרכב נחשב לייחודי ואקלקטי ומשתנה מאלבום לאלבום.

לאחר הוצאת אלבומם הראשון "All Hour Cymbals" ב-2007, החל ההרכב לשתף פעולה ולהופיע יחד עם הרכבים כמו MGMT, Man Man ואפילו האמן הידוע Back. ההופעות של ייסייר ידועות כמעניינות ביותר, בעיקר בזכות השימוש באפקטים פסיכדליים בהופעות.

אלבומם האחרון, שיצא ממש לפני כמה ימים, הוקלט במשך כשלוש שנים בין השנים 2016-2019 וקטעים מתוכו צפויים להתבצע בהופעה הקרובה בישראל. את ההופעה בישראל תפתח להקת ארמון המקומית המציגה מוסיקה בסגנון סינת' פופ.

ההופעה של Yeasayer בישראל – מה יהיו מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של ההרכב ייסייר בישראל תתקיים ב-5 באוגוסט 2019 במועדון בארבי ת"א. מחירי הכרטיסים ינועו בין 159 ל-179 ש"ח. המכירה נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק