תערוכת וויסקי לייב 2020 – מה מחכה לכם השנה?

וויסקי לייב 2020 כרטיסים
תערוכת וויסקי לייב 2020 - מה מחכה לכם השנה?

תערוכת וויסקי לייב (Whisky Live) תל אביב תתקיים גם השנה בפעם השישית ברציפות ותציג כמו בפעמים הקודמות, יומיים שלמים המוקדשים כולם לטהרת הוויסקי והאלכוהול. אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

אחרי חמש שנים ברציפות, תערוכת וויסקי לייב מגיעה גם השנה ותתקיים בין התאריכים 18 וה-18 במרץ 2020 באמפי עזריאלי בתל אביב, וגם הפעם, תציג מגוון סדנאות, פעילויות ומתחמים שונים. מפיקי התערוכה מבטיחים לאור הצלחת התערוכות הקודמות לשדרג את ההיצע ואת המגוון. מבקרי התערוכה יוכלו בין היתר לטעום סוגים נדירים של וויסקי איכותי מרחבי העולם, לשמוע הרצאות וסדנאות למומחים עולמיים בוויסקי ואף לרכוש בקבוקים נדירים.

אחד המתחמים במתחם יהיה מתחם פרימיום שיוכל לאכלס כמה מאות בודדות בלבד של אנשים ויציע אפשרויות נוספות כגון מנות מיוחדות, מרחבי ישיבה ועוד.

כרטיסים, הנחות ופרטים נוספים

מחיר הכרטיסים לתערוכת וויסקי לייב 2020 עומד על 114 ש"ח בהנחת מכירה מוקדמת למתחם הרגיל, ו-464 ש"ח בהנחת מכירה מוקדמת למתחם הפרימיום. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים". הכניסה מיועדת לגילאי 18 ומעלה ובהצגת תעודה מזהה.

שעות פעילות

התערוכה תתקיים בתאריכים 18-19 במרץ 2020 באמפי עזריאלי ת"א החל מהשעה 14:00 בצהריים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק