להקת המחול וירסקי תופיע בישראל בנובמבר 2019 – כל הפרטים!

להקת המחול וירסקי בישראל 2019
להקת המחול וירסקי בישראל 2019

להקת המחול האגדית של פאבל וירסקי מאוקראינה הנחשבת לאחת מהטובות בעולם תגיע בחודש נובמבר 2019 למספר הופעות בישראל בתל אביב, אשדוד, קרית חיים וירושלים. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול וירסקי (Virsky) מאוקראינה תגיע לישראל לראשונה לסדרת הופעות ברחבי הארץ בחודש נובמבר 2019 הקרוב ותציג כאן את המופע החדש שלה בהיכל התרבות בתל אביב ובערים נוספות כמו אשדוד, ירושלים וקריית חיים. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא מידע על רכישת הכרטיסים, מחירים, תאריכים ועוד.

ההופעה של להקת המחול וירסקי בישראל מצטרפת אל שורת מופעי בלט ומחול המגיעים לישראל ב-2019 כמו המופע של בלט מויסייב או המופע של סרגיי פולונין בישראל שיגיע לכאן גם הוא בספטמבר 2019. להקת וירסקי תגיע לכאן לאחר הופעות רבות ברחבי העולם כשהיא מציגה במופע שלה שילוב של ריקודים ומסורות אוקראינים, רוסיים, צוענים או מקסיקנים. הלהקה תגיע עם עשרות רקדניה הנחשבים וידועים לכוכבי המחול האוקריאיני.

להקת מחול וירסקי היא אחת מלהקות המחול הידועות ביותר בעולם והוקמה לפני 82 שנה ע"י הרקדן והכוריאוגרף האגדי פאבלו וירסקי. מאז הקמתה, הספיקה הלהקה להופיע ברחבי העולם בהצלחה רבה ולהופיע במעל 75 מדינות שונות. גם מלכת אנגליה הספיקה לבקר בהופעה של וירסקי ומרוב התלהבות אף הזמינה את רקדני הלהקה לאחר מכן לארוחת בוקר מלכותית בארמון.

תוכנית המופע של להקת וירסקי בישראל תכלול קטעי מחול ותיקים וקלאסיים של הלהקה לצד קטעים חדשים שנכתבו רק בשנים האחרונות. כל קטע מחול יוצג באופן נפרד עם תלבושות מיוחדות ומותאמות.

לוח ההופעות של להקת Virsky בישראל – נובמבר 2019

ההופעות של להקת וירסקי בישראל יתקיימו בין התאריכים 20 ועד ה-25 בנובמבר 2019 ברחבי הארץ. הלהקה תופיע בתיאטרון הצפון בקרית חיים, במשכן לאומנויות הבמה באשדוד, בבנייני האומה בירושלים ו-2 הופעות בהיכל התרבות בתל אביב (ב-23 וב-25 בנובמבר 2019).

להקת מחול וירסקי בישראל – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעות של להקת וירסקי בישראל נפתחה השבוע ומחירי הכרטיסים להופעות נעים בין 154 ש"ח ל-404 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס ולתאריך המופע. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק