תערוכת Tomorrow מוזיאון רמת גן – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

תערוכת Tomorrow מוזיאון רמת גן - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
תערוכת Tomorrow מוזיאון רמת גן - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

כל מה שרציתם לדעת על תערוכת Tomorrow החדשה והמדוברת שמגיעה לישראל בקיץ 2022 אל מוזיאון רמת גן. מה תוכלו לראות שם? כמה עולים כרטיסים? ואיך רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

עולם התערוכות בישראל מתעורר לחיים ואחרי שהתבשרנו על תערוכת פרידה קאלו המדוברת שמגיעה לישראל בחודש הבא, עתה אנו מתבשרים על תערוכת מולטימדיה חדשה ומושקעת שמגיעה לישראל היישר אל מוזיאון רמת גן המחודש ותיקרא "תערוכת Tomorrow".

מדובר בתערוכה חדשה וייחודית שמנסה לקחת את עולם האמנות לעתיד הרחוק ומנסה ותפגיש בצורה אינטראקטיבית ומיוחדת בין האמנות הקלאסית לאמנות העכשווית והעתידנית. זוהי תערוכה בינלאומית שצפו בה כבר למעלה מ-3 מיליון מבקרים מרחבי העולם.

תערוכת Tomorrow בישראל תתפרס על פני 3 מפלסים בתוך מתחם של כ-3000 מ"ר ותציג בדרך חדשה וייחודית יצירות ידועות של אמנים מובלים כגון מונה, סזאן, קלימט, ואן גוך ועוד אמנים ידועים רבים.

הטכנולוגיה החדשה שמביאה התערוכה כוללת כ-100 מקרני לייזר, משקפי VR ומסכים אינטראקטיביים שבעזרתם יהיה אפשר להנגיש את היצירות למבקרים בדרך חדשה שמעולם לא נוסתה.

תערוכת Tomorrow כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לתערוכת טומורו נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח במחיר מלא. תושבי רמת גן יוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-59 ש"ח למבוגר. ישנה גם הנחה 1+1 למחזיקי כרטיס האשראי אמריקן אקספרס.

תאריכים ושעות פעילות

התערוכה תתקיים במוזיאון רמת גן המחודש בין התאריכים 10 ביוני 2022 ועד ה-17 באוקטובר 2022. שעות הפעילות משתנות מחודש לחודש וכדאי להתעדכן במשרד הכרטיסים או באתר של מוזיאון רמת גן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק