טיקטוק חנוכה 2019 – במה בדיוק מדובר וכמה יעלה כרטיס?

טיקטוק חנוכה 2019 - במה בדיוק מדובר וכמה יעלה כרטיס?
טיקטוק חנוכה 2019 - במה בדיוק מדובר וכמה יעלה כרטיס?

להקת פורמולה, ג'סי אנדרהיל, נועה בוג ועוד כוכבי רשת רבים יגיעו למופע החנוכה החדש "טיקטוק לייב" שיתקיים בדצמבר 2019 ויהפכו ליום אחד את האפליקציה המצליחה למופע בימתי. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

אפליקציית הסרטונים הקצרים טיקטוק (TikTok) שכבשה את ילדי ישראל, מגיעה גם לבימות בחנוכה 2019 הקרוב ותביא לבמה את כל כוכבי טיקטוק הידועים והמוכרים. מכירת הכרטיסים נמצאת בעיצומה ובהמשך העמוד נציג לכם פרטים נוספים על המכירה.

במסגרת האירוע, שיתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב ב-29 בדצמבר 2019, יופיעו מיטב כוכבי האפליקציה הישראלים לצד כוכבים בינלאומיים ובראשם ג'סי אנדרהיל, הנחשב לאחד הכוכבים המצליחים ביותר בעולם. באירוע עצמו יבוצעו קטעי טיקטוק ידועים, מופעי ריקוד, פעילויות עם הקהל ועוד.

אפלקיציית טיק טוק נחשבת כיום לאחת הפופולריות ביותר בקרב הנוער והצעירים ברחבי העולם. האפליקצייה מציעה מיליוני סרטונים קצרים שניתן לערוך, להוסיף אפקטים שונים ולשתף עם אחרים. בדומה לאינסטגרם, סנאפצ'ט ואפליקציות אחרות, משתתפים בולטים באפליקצייה, הפכו לכוכבים גדולים ומחזיקים כיום במיליוני עוקבים ומעריצים.

ואלו הם כל הכוכבים שייקחו חלק באירוע: ג'סי אנדרהיל, להקת פורמולה, נועה בוג (בוגולבסקי), מתן מלכובסקי, גל גהלי, אלכס קורטייב, עידו שיר יובל ביטון, הדר שמיר, עמנואל לוי לורן אליהו, מישל זובין, קים בן שמעון, לורן מורוזוב שחר ליבנה, אמיר יהודה, שוהם ביטון ליאב לב, היאנס ברנס, לירז עוזרי, דניאל אליהו, ליאל אליהו ושרה שרעבי.

טיקטוק חנוכה 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים

האירוע יתקיים כאמור ביום ראשון ה-29 בדצמבר 2019 בשעה 09:30. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ונמצאת בעיצומה באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים ינועו בין 99 ש"ח ל-149 ש"ח התאם למיקום הישיבה באולם.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה פרסום על הנחות או מבצעים לטיק טוק בחנוכה 2019 אך אנו ממליצים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת מידע חדש בנושא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק