ההרכב Thievery Corporation בישראל 2019 – כרטיסים וכל הפרטים!

ההרכב Thievery Corporation בישראל 2019 - כרטיסים וכל הפרטים!
ההרכב Thievery Corporation בישראל 2019 - כרטיסים וכל הפרטים!

צמד המוסיקאים המצליחים Thievery Corporation (ת'יברי קורפוריישן) יגיע לישראל להופעה אחת וחד פעמית באמפי קיסריה ב-24 ביולי 2019. מכירת הכרטיסים נפתחת הבוקר. מחיר הכרטיסים: 269 ש"ח ויש גם הנחות. הנה כל הפרטים.

עדכון (24/5/2019): על פי פרסום באתר וואלה, ההופעה של Thievery Corporation בוטלה.

הופעה נוספת מצטרפת אל מגוון הופעות חו"ל 2019 בישראל שיתקיימו בקיץ הקרוב והפעם זהו ההרכב האלקטרוני הידוע Thievery Corporation שיגיע לכאן להופעה היסטורית וחד פעמית באמפי קיסריה ב-24 ביולי 2019. מכירת הכרטיסים תיפתח לקהל הרחב הבוקר (יום ג') בשעה 10:00 בבוקר.

ההופעה של Thievery Corporation בישראל, תתקיים במסגרת סיבוב הופעות עולמי של הלהקה בקיץ 2019 במסגרתו היא תופיע במדינות רבות נוספות באירופה וגם בארצות הברית שם היא תופיע 4 ימים לפני ההופעה בישראל באוליפיק ואלי בקליפורניה. להופעה בישראל יגיעו צמד המייסדים עם עוד 9 נגנים על הבמה.

Thievery Corporation הם הרכב אלקטרוני ואקלקטי שהוקם ע"י הצמד רוב גרזה ואריק הילטון ב-1995. יחד עם נגנים נוספים המלווים אותם, השניים מייצרים מוסיקה ייחודית המשלבת בין סגנונות כמו אסיד ג'אז, רגאי, טריפ הופ, מוזיקה הודית, בוסה נובה ועוד.

עם השנים, צבר ההרכב קהל מעריצים גדול ונאמן כולל קהל גדול מישראל, וזוכה להצלחה ולהערכה עצומה בתחום. ההרכב מופיע בקביעות בפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם כמו לולה פלוזה או קואצ'לה. ללא סוללת יחסי ציבור משומנת או לייבל חזק מאחוריהם, מצליח ההרכב למכור מיליוני אלבומים ולמלא אולמות באלפי אנשים במדינות רבות ברחבי העולם.

מאז הקמתו בוושינגטון ב-1995, ההרכב כבר הספיק להוציא 10 אלבומים מצליחים שנמכרו במיליוני עותקים. אלבומם האחרון "Treasures from the Temple", יצא באפריל אשתקד ובעתיד הקרוב, הם צפויים לשחרר אלבום חדש נוסף.

Thievery Corporation בישראל 2019 – כרטיסים ומחירים

ההופעה של Thievery Corporation בישראל תתקיים ב-24 ביולי 2019 באמפי קיסריה בשעה 21:00 בערב. מחיר הכרטיסים צפוי לעלות החל מ- 269 ש"ח. מכירת הכרטיסים תיפתח לקהל הרחב הבוקר (יום ג 14 במאי) בשעה 10:00 בבוקר באתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

הנחות ומבצעים

לקוחות אמריקן אקפסרס יכולים לרכוש כרטיסים עוד לפני הקהל הרחב ובהנחה של 15 אחוז לכרטיס. פרטים נוספים, אפשר למצוא באתר של אמריקן אקספרס.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק