סנדמן נטפליקס – כל מה שרציתם לדעת על הסדרה המדוברת

סנדמן נטפליקס - כל מה שרציתם לדעת על הסדרה המדוברת
סנדמן נטפליקס - כל מה שרציתם לדעת על הסדרה המדוברת

כל מה שרציתם לדעת על סדרת הפנטזיה החדשה והמדוברת של נטפליקס סנדמן (The Sandman) שנחשבת לאחת הסדרות היקרות ביותר בנטפליקס בהשקעה של למעלה מ-165 מיליון דולר.

אחרי המתנה ארוכה של כ-30 שנה, סדרת הקומיקס הידועה סנדמן (The Sandman) של הסופר ניל גיימן תזכה סוף סוף לעיבוד טלוויזיוני כשנטפליקס היא זאת שזכתה לעשות זאת אחרי לא מעט תלאות.

צפו בטריילר של הסדרה המדוברת סנדמן בנטפליקס:

סנדמן היא למעשה סדרת קומיקסים של 75 חוברות שיצר ניל גיימן עבור DC קומיקס בסוף שנות ה-90 של המאה הקודמת. מאז ועד היום, ניסיונות רבים של חברות ההפקה הגדולות בעולם ניסו להפוך את הקומיקס לסרט קולנוע מושקע, אך עקב חילוקי דעות מקצועיים, הדבר לא צלח.

רק לפני כשלוש שנים, חברת נטפליקס קנתה את זכויות ההפקה והוציאה לדרך את הפרוייקט שנחשב לאחת ההשקעות הגדולות ביותר של החברה מאז היווסדותה. לפי הפרסומים השונים, נטפליקס השקיעה למעלה מ-165 מיליון דולר בעונה הראשונה בלבד.

סנדמן נטפליקס – עלילת הסדרה

מדובר בסדרת פנטזיה שבדומה לסדרות דומות כמו משחקי הכס או שר הטבעות, עלילתה מושפעת ממיתולוגיות ופולקלור אירופאי עם אלים, ממלכות וכו'. העלילה תתרכז סביב מורפיאוס מלך החלומות שיוצא למסע בעולמות שונים כדי להחזיר את כוחו שנלקח ממנו.

שחקנים ומשתתפים

כיאה לסדרה מושקעת ברמה גבוהה, שורה של כוכבים ידועים ישתתפו בסדרה כגון צ'ארלס דאנס, דיוויד ת'יוליס, ג'נה קולמן, בויד הולברוק, מארק האמיל, גוונדלין כריסטי, סטיבן פריי, פאטון אוסוולט ועוד.

מתי תשודר הסדרה סנדמן?

הסדרה תעלה בנטפליקס ב-10 פרקים החל מה-5 באוגוסט 2022.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק