רקדנית הבלט נטליה אוסיפובה בישראל עם הבלט כרמן – כרטיסים ולוח הופעות

רקדנית הבלט נטליה אוסיפובה בישראל עם הבלט כרמן - כרטיסים ולוח הופעות
רקדנית הבלט נטליה אוסיפובה בישראל עם הבלט כרמן - כרטיסים ולוח הופעות. צילום: Bird&Carrot

רקדנית הבלט של הבלט המלכותי בלונדון הפרימה בלרינה נטליה אוסיפובה תגיע לישראל יחד עם כוכבי בלט נוספים עם יצירת המחול החדשה כרמן. מכירת הכרטיסים נפתחה. כמה יעלו הכרטיסים? והיכן קונים?

בשורה משמחת במיוחד לחובבי המחול והבלט בישראל: הרקדנית הבכירה והמפורסמת של הבלט המלכותי בלונדון נטליה אוסיפובה, תגיע לישראל לסדרת הופעות במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב יחד עם כוכבי בלט ידועים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש כולל מידע על מכירת הכרטיסים.

במופע יבצעו הרקדנים את יצירת המחול החדשה "כרמן" שכתבה הכוריאוגרפית ההולנדית דידי ולדמן לצלילי המזיקה הידועה של ביזה. רשימת הרקדנים כוללת את דניס מטביינקו, ג'ייסון קיטלברגר, אריק ברהמניה וחנה אקהולם.

נטליה אוסיפובה עם הבלט כרמן בישראל – כרטיסים ולוח הופעות 2023

המופעים יתקיימו במשכן לאומניות הבמה (בית האופרה) בתל אביב ב-2 וב-3 באפריל 2023. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 305 ל-505 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס ולמיקום הישיבה באולם. להלן לוח המופעים של המופע כרמן בישראל:

אודות המופע

את היצירה החדשה כתבה הכוריאוגרפית ההולנדית דידי ולדמן והיא עלתה בבכורה באדינבורו סקוטלנד ב-2021. המופעה זכה בהצלחה עצומה גם בקרב הקהל וגם בקרב המבקרים הידועים כשהוא מציג פרשנויות חדשות ומקוריות וכוריאוגרפיה יוצאת דופן.

המוזיקה המלווה את היצירה היא הצלילים הידועים והלקאסיים של כרמן של ביזה לצד קטעים מקוריים שנכתבו במיוחד ליצירה מאת המלחין דייב פרייס. את הכוריאוגרפיה מבצעים שורה של כוכבי בלט ידועים ובינלאומיים ובראשם כאמור הפרימה בלרינה נטליה אוסיפובה.

אוסיפובה נחשבת כיום לאחת מרקדניות הבלט הטובות בעולם וכבר הספיקה להשתתף בתפקידים הראשיים בהפקות ענק כגון אגם הברבורים, ג'יזל, היפהפיה הנרדמת, מפצח האגוזים ועוד. גם דניס מטביינקו, שיופיע לצידה במופע בישראל, הוא סולן ראשי בתיאטרון האופרה והבלט בקייב ובתיאטרון הבולשוי ונחשב לאחד הרקדנים הקלאסיים המוכרים בעולם.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק