אופספרינג בישראל 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההופעה!

אופספרינג בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההופעה!
אופספרינג בישראל 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים על ההופעה!

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של להקת אופספרינג בישראל שתתקיים באקספו תל אביב ביולי 2023. מתי בדיוק זה יקרה? כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי מבצעים והנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת אופספרינג (The Offspring) הידועה שעשתה את הצלחתה בעיקר בשנות ה-90 בז'אנר הפאנק-רוק, תגיע להופעה בישראל שתתקיים באקספו תל אביב בחודש יולי 2023 הקרוב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

ההופעה של The Offspring בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש של הלהקה איתו תופיע גם במדינות רבות ברחבי אירופה כמו פינלנד, גרמניה, צרפת, בלגיה והולנד. ללהקה מעריצים רבים כאן בישראל שבוודאי ישמחו לשמוע על הצטרפותה של ישראל לסיבוב ההופעות הנוכחי של הלהקה.

כרטיסים לאופספרינג בישראל 2023 – כל הפרטים

ההופעה תתקיים ב-10 ביולי 2023 בשעה 20:30 בביתן 2 באקספו תל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים". מחיר הכרטיסים עומד כעת על 359 ש"ח כשמדובר במחיר מכירה מוקדמת. ייתכן ובהמשך, המחיר יעלה.

הנחות ומבצעים

ההנחה היחידה שמתקיימת בשלב זה, היא הנחת מכירה מוקדמת. ייתכן ובהמשך נשמע על מבצעים או הנחות שונות מטעם חברות כרטיסי אשראי או גופים גדולים אחרים. נמשיך לבדוק ולעדכן.

אודות להקת The Offspring

דה אופספרינג היא אחת מהלקות הפאנק רוק הידועות והמצליחות ביותר בכל הזמנים. יחד עם להקת גרין דיי האמריקאית, עשתה את עיקר תהילתה במהלך שנות ה-90 כשהיא מספקת להיטי ענק כמו Self Esteem , The Kids Aren't Alright ,Pretty Fly for a White Guy ו- Why Don't You Get a Job.

במהלך השנים הספיקה הלהקה להוציא 10 אלבומים כשהאלבום Let the Bad Times Roll, הוא אלבומם האחרון שיצא בשנת 2021. למרות שהז'אנר ירד בפופולריות בעשורים האחרונים, המשיכה הלהקה להופיע באופן קבוע ולצבור קהל מעריצים גדול ונאמן, כולל קהל רב מישראל.

בעיני רבים, נחשבת אופספרינג ללהקה שהביאה את ז'אנר הפאנק רוק האמריקאי אל המיינסטרים העולמי ושימשה חלוצה ללהקות ואמנים רבים שהגיעו אחריה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק