להקת המחול היפנית סנקאי ג'וקו בישראל ב-2020 – כל הפרטים!

להקת המחול היפנית סנקאי ג'וקו בישראל ב-2020 - כל הפרטים!
להקת המחול היפנית סנקאי ג'וקו בישראל ב-2020 - כל הפרטים!

להקת המחול היפנית הידועה סנקאי ג'וקו (Sankai Juku) של הכוריאורף אושיו אמגטסו, תגיע להופעה בישראל בחודש יוני 2020 עם המופע בין שתי מראות (Between Two Mirrors) שכתב אמגטסו, ותציג כאן סדרה של 3 הופעות במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב.

המופע "בין שתי מראות" הוא מופע שנוצר במיוחד ע"י אושיו אמגסטו לפי הזמנה שהגיעה מפסטיבלי מחול שונים שביקשו לגלות צדדים חדשים ולא מוכרים בלהקת המחול סנקאי ג'וקו. היצירה מביאה למעשה אוסף של עבודות שכתב ויצר אמגסטו במשך כ-30 שנה המתחברות לכדי יצירה אחת שלמה, מודרנית ועכשווית.

להקת סנקאי ג'וקו הוקמה ב-1975 ומאז הספיקה להופיע ברחבי העולם בלמעלה מ-40 מדינות שונות ובפסטיבלים החשובים בעולם. הלהקה זוכה להערכה רבה גם בקרב מבקרי המחול והתרבות המובילים.

סנקאי ג'וקו בישראל – כרטיסים ולוח הופעות 2020

ההופעות של סנקאי ג'וקו בישראל יתקיימו בין התאריכים 3 עד ה-5 ביוני 2020 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. מכירת הכרטיסים להופעה כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 166 ש"ח לכרטיסים הזולים ועד 336 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר.

להלן לוח ההופעות של להקת המחול סנקאי ג'וקו בישראל:

תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 77 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 72 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 75 כרטיסים
166 – 336 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק