רובי וויליאמס בישראל 2023 – כל מה שרציתם לדעת על הפסטיבל החדש!

רובי וויליאמס בישראל 2023 - כל מה שרציתם לדעת על הפסטיבל החדש!
רובי וויליאמס בישראל 2023 - כל מה שרציתם לדעת על הפסטיבל החדש!

כל הפרטים על ההופעה של רובי וויליאמס בישראל ב-2023 במסגרת הפסטיבל החדש בפארק הירקון שיארח במשך יומיים יחד עם וויליאמס, גם אמנים רבים נוספים מישראל ומחו"ל. אתר "קצת תרבות" עם כל מה שרציתם לדעת.

עוד הופעת ענק בדרך לפארק הירקון בקיץ 2023: אחרי שהתבשרנו על הופעתם של אימג'ן דרגונס בישראל בקיץ 2023 הקרוב, הבוקר אנו מתבשרים על הופעת ענק נוספת המצטרפת אליה – הפעם זהו האמן המצליח רובי וויליאמס שיגיע לכאן במסגרת פסטיבל ענק ורב משתתפים.

אז לאחר שמועות לא רשמיות שרצו ברשת בימים האחרונים, הבוקר זה נהפך לרשמי – פסטיבל מוזיקה חדש ומושקע בשם "Summer In The City Festival", יתקיים בפארק הירקון במשך יומיים בין התאריכים 31 במאי ו-1 ביוני 2023 ויביא איתו את רובי וויליאמס ואמנים נוספים מחו"ל ומישראל.

אז אילו אמנים יופיעו לצד רובי ווילאימס בישראל בפארק הירקון ב-2023?

ובכן, לצד וויליאמס יגיעו היישר מחו"ל גם האמנים הבינלאומיים סם סמית', הדי ג'יי ההולנדי מרטין גריקס, הזמר קאלום סקוט מ"גוט טאלנט בריטניה" ולהקת ההמטאל פאפא רואץ' (Papa Roach). אלו לא יופיעו לבד, ועל הבמה בפסטיבל יופיעו גם האמנים הישראלים סטטיק ונונו.

וויליאמס כידוע כבר הופיע בישראל בעבר בהופעת ענק בפארק הירקון שזכתה להצלחה רבה ועתה הוא חוזר לכאן להופעה שנייה ומשמחת במיוחד עבור מעריצי הזמר במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי גדול לרגל הוצאת אלבומו XXV.

רובי וויליאמס בישראל 2023 כרטיסים ומחירים

את העבודה הבאה לא בטוח שכולם שישמחו לשמוע, אך נכון לעכשיו ולפי הפרסומים לא יימכרו כרטיסים בודדים להופעה של רובי ווליאמס בלבד אלא הכרטיסים יימכרו לשני הימים ביחד כך שגם אם תרצו לראות את וויליאמס בלבד, עדיין תצטרכו לרכוש כרטיס לשני ימי הפסטיבל.

אז כמה זה יעלה? ובכן, מחירי הכרטיסים לפסטיבל יתחילו ב-399 ש"ח ויטפסו מעלה עד ל-1394 ש"ח לכרטיסים הטובים והיקרים ביותר. מכירת הכרטיסים תיפתח הבוקר ותתבצע באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן".

הנחות או מבצעים

בשלב זה עדיין לא ברור האם יוצעו הנחות או מבצעים למופע של רובי וויליאמס בישראל אך ייתכן ובשלב מאוחר יותר יגיע מידע חדש ורשמי בנוגע להטבות, מבצעים, כרטיסי 1+1 וכו'. אנו כמובן נעדכן זאת כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק של אתר "קצת תרבות".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק