רית'ם אוף דה דאנס בישראל 2019 יחד עם ווקה פיפל – כל הפרטים!

רית'ם אוף דה דאנס בישראל 2019 יחד עם ווקה פיפל - כל הפרטים!

להקת המחול האירי הבינלאומית Rhythm of the Dance (רית'ם אוף דה דאנס) חוזרת לישראל לסיבוב הופעות גדול במיוחד ברחבי הארץ במהלך חודש ספטמבר 2019 ותארח כאן בהופעותיה את ההרכב הישראלי/בינלאומי ווקה פיפל. איפה הם יופיעו? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? כל הפרטים, בכתבה הבאה.

להקת המחול מאירלנד Rhythm of the Dance תגיע לישראל בקרוב לסדרת הופעות חגיגית עם המופע החדש שלהם וישתפו פעולה עם ההרכב ווקה פיפל שיתארח בהופעות שלהם כאן בישראל. זה יקרה במהלך חודש ספטמבר 2019. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא פרטים נוספים על רכישת הכרטיסים להופעות, רשימת התאריכים ומידע נוסף.

ההופעה של Rhythm of the Dance בישראל מגיעה לכאן במסגרת ציון 20 שנות פעילות להרכב המייצג את אירלנד ואת המחול והמוסיקה האירית הידועה. הלהקה תגיע לכאן עם מופע חדש כשהיא מלווה בעשרות רקדנים, זמרים ונגנים שיבצעו בלייב על הבמה את המוסיקה האירית שהקהל הישראלי למד לאהוב בשנים האחרונות.

Rhythm of the Dance היא אחת מלהקות המחול האיריות המצליחות בעולם והיא הספיקה להופיע בכ-100 מדינות שונות אל מול למעלה מ-20 מיליון צופים ברחבי העולם. היא מצטרפת אל שורה של להקות מחול איריות מפורסמות שרכבו על גל הביקוש הגדול למוסיקה ולריקודים המרשימים האלו.

הלהקה תציג בסדרת המופעים שלה בישראל שילוב בין המוסיקה והמחול האירי המסורתי עם טכנולוגיה חדשנית כשהיא עוברת בהיסטוריה התרבותית האירית רבת השנים. יחד איתם על הבמה ובשיתוף פעולה ראשון מסוגו, יופיעו גם ההרכב ווקה פיפל המצליח המורכב משמונה זמרי אה-קפלה שמבצעים להיטים וקלאסיקות ידועות ללא שימוש בכלי נגינה.

Rhythm of the Dance בישראל 2019 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה של להקת המחול Rhythm of the Dance בישראל עם להקת ווקה פיפל נפתחה השבוע כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-164 ש"ח לכרטיס ועולים בהתאם לסוג הכרטיס ולמיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן".

Rhythm of the Dance בישראל – תאריכים ולוח הופעות

להקת רית'ם אוף דה דאנס תופיע בישראל יחדעם ווקה פיפל בין התאריכים 5 עד ה-15 בספטמבר 2019 בערים הבאות: משכן אומנויות הבמה אשדוד (5/9), היכל התרבות ת"א (6-7/9) מרכז הקונגרסים חיפה (8/9), היכל התרבות אשקלון (9/9), גן שמואל (10/9), משכן אומנויות הבמה הרצליה (11/9), היכל התרבות כפר סבא (12/9), היכל התרבות כרמיאל (13/9), היכל התרבות פתח תקווה (14/9) והיכל התרבות ראשון לציון (15/9).

 

 

 

רית'ם אוף דה דאנס בישראל 2019 יחד עם ווקה פיפל – כל הפרטים!
4.8 (96.19%) 21 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן