פסטיבל כוכבי הרשת פלייקון (Playcon) 2019 חוזר – כל הפרטים!

פסטיבל כוכבי הרשת פלייקון (Playcon) 2019 חוזר - כל הפרטים!
פסטיבל כוכבי הרשת פלייקון (Playcon) 2019 חוזר - כל הפרטים!

פסטיבל פלייקון 2019 (Playcon 2019) חוזר גם בקיץ הקרוב בחופש הגדול בגרסה משופרת ויציג נבחרת של כוכבי הרשת המובילים בישראל שיופיעו במשך יומיים בלבד ב-30 וה-31 ביולי 2019. מה יהיה באירוע? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לאחר ההופעה המוצלחת מאשתקד, פסטיבל פלייקון חוזר לקיץ 2019 בגרסה משודרגת בחופש הגדול 2019 הכוללת משתתפים חדשים, מתחמים נוספים ויותר תוכן. האירוע יתקיים ב-30 וה-31 ביולי 2019 במתחם האקספו תל אביב בשדרות רוקח. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על פלייקון כולל מידע על רכישת כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד.

השנה, פסטיבל פלייקון 2019 יציג את כוכבי האינסטגרם, יוטיוברים, גיימרים ידועים, כוכבי מיוזיקלי וכו' שיופיעו במספר במות שיפעלו במקביל. כך למשל, יציג הפסטיבל את מתחם ה"סינמה טיוב" בו יופיעו משפחת ספיר, אורן גל, חבורת בלאגן וחבורת אמיגוס, מתחם המוסיקה שבו יופיעו כוכבי מיוזיקלי בהנחייתם של ליאון ויואב או מתחם הגיימניג בו ייקחו חלק הגיימרים הגדולים והמובילים בישראל.

מתחמים נוספים שיפעלו בפסטיבל פלייקון 2019: מתחם סליים בהנחיית ליהי סליים, מתחם הצחוקים בהנחייתם של שירלי לוי, צוות מנחוס נבו עמרני ועוד ומתחם "יש לי שאלה" בהנחיית היוטיוברית מיכל מצוב.

פלייקון 2019 כרטיסים – מחירים והנחות

המופעים בפלייקון 2019 יחותקו לשלושה בכל יום בשעות 09:00 בבוקר, 13:00 בצהריים ו-17:00 אחר הצהריים. מחיר הכרטיסים למופע בודד ליחיד יעמוד על 119 ש"ח. כרטיס "חבר'ה", המיועד ל-4 משתתפים, יקנה הנחה של 40 אחוז ויעמוד על 74 ש"ח לכרטיס. כמו כן, יימכרו גם כרטיסים להורים מלווים בהנחה נוספת. הכרטיסים נמכרים באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
נסים דרור
4 years ago

נשמח לשמוע על המופעים הבאים

יוטיוברית חדשה
4 years ago

סליחה: גם באתר של: פלייקון כתוב: 30-31 ביולי. אבל… (וזה 'אבל' גדול) יש בו ספירה לאחור. אתמול ( 30 ביולי) נכנסתי והיא… עובדת! ראיתי סרט משנה שעברה. יוטיוברים נכנסו למתחם יום לפני. הם אמרו: 'היום 30 ביולי. הארוע מתחיל מחר!'. אז: אולי גם השנה הארוע מתחיל ב-31 ביולי? השארתי פה את תגובתי כי באתר התערוכה לא ראיתי מקום לכתוב!

חגי
4 years ago

כמי שליווה את הבן שלו לשני הכנסים הקודמים, הכנס הולך ומתדרדר בקביעות. מבחינתי מדובר בעוקץ…
מכנס שכלל דוכנים רבים, התנסויות, משחקים, פינות ישיבה להורים האומללים ואפילו קפה וחטיפים של נותני חסות, התדרדר לאולם עם מספר במות של יוטיוברים/יות ומספר דוכני מכירת מרצ׳נדייס…
עלוב ועצוב, ובעיקר שוד לאור היום.

לירון בן
4 years ago

הבת שלי בת 10, נויה, כבר שבועות מחכה לפגוש את אמיגוס. היא הכינה להם מכתב ומתנה והתרגשה כל כך שהגיע היום. המתוקה שלי חיכתה שיסתיים המופע, וברגע שהן ירדו מהבמה רצה למסור להם את שהכינה. הם לא לקחו. היא ניגשה למאבטח שהיה שם וביקשה שייתן להם. הוא בתגובה אמר "אין לי קשר אליהם".
היא זרקה את המתנה, קרעה את המכתב ובכתה. "רק רציתי שהם ידעו שאני אוהבת אותם" אמרה לי.
מאכזב מאוד!! חלק מהמופע המדובר הוא קשר קרוב עם הילדים. היא לא ביקשה סרטון או "חלילה" תצלום, היא רק רצתה לתת את מה שעמלה והכינה. מקווה שהמסר יעבור למי שצריך ואותם יוטיוברים צעירים יבינו שכדי להצליח ולהתקדם… צריך מינימום אנושיות.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק