ניק סיטי 2019 – כל הפרטים על אירוע הקיץ לילדים במתחם אקספו בת"א

ניק סיטי 2019 - כל הפרטים על אירוע הקיץ לילדים במתחם אקספו בת"א
ניק סיטי 2019 - כל הפרטים על אירוע הקיץ לילדים במתחם אקספו בת"א

ערוץ הילדים הפופולרי "ניקולודיאון" יעלה בחופש הגדול 2019 הקרוב את הפקת הענק לילדים "ניק סיטי" (Nickcity) שתתקיים בביתן 10 במתחם אקספו בגני התערוכה בתל אביב במהלך חודש אוגוסט 2019 ותציג בלייב את הדמויות המוכרות שעולם הטלוויזיה של ניקולדיאון לצד פעילויות ומופעים שונים ומגוונים.

האירוע ניק סיטי, המיועד לגילאי 2-10, יציג על הבמה את הדמויות הידועות בצורת פעילויות שונות. כך למשל יוכלו הילדים לטפס על קיר טיפוס אתגרי יחד עם צבי הנינג'ה, לצאת למסע הרפתקאות יחד עם דורה ודייגו, להצטרף לפעילות DIY יחד עם שי-יה ומור, לצלול לביקיני בוטום עם ולגוש את בוב ספוג ועוד שלל פעילות ודמויות.

לצד הפעילוית הרבות לילדים שיתקיימו באירוע ניק סיטי, תוצב גם במה מרכזית ובה יוצגו הופעות שונות של אמני ילדים. בין המופעים שיתקיימו בבמה המרכזית: טל מוסרי יופיע יחד עם "בוב ספוג", רוני נדלר עם המופע "מפרץ ההרפתקאות" וגם מופע סליים שואו ענק עם כוכבי הערוץ. בנוסף, הילדים יוכלו להצטלם עם הדמויות ואילו להורים, ייפתח מתחם בית קפה.

ניק סיטי באקספו ת"א – מתי זה בדיוק יקרה וכמה עולים כרטיסים?

האירוע ניק סיטי יתקיים בחופש הגדול בין 10 בגני התערוכה בתל אביב בין התאריכים 13 עד ה-31 באוגוסט 2019. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 99 ש"ח לכרטיס. משך הפעילות לכל סבב הוא שעתיים בלבד וילד מגיל 3 חייב בכרטיס. את הכרטיסים ניתן לרכוש כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק