מיוזיק פארק נחל חדרה בספטמבר 2020 – איפה קונים כרטיסים וכל הפרטים

מיוזיק פארק נחל חדרה בספטמבר 2020 - איפה קונים כרטיסים וכל הפרטים
מיוזיק פארק נחל חדרה בספטמבר 2020 - איפה קונים כרטיסים וכל הפרטים

פארק נחל חדרה פותח את שעריו למתחם הופעות חדש שיוכל להחזיר לחיים את ההופעות הגדולות של האמנים המובילים בישראל. עומר אדם, אייל גולן, איתי לוי הם רק חלק קטן מהאמנים שיופיעו שם. אז מי עוד יופיע? איפה קונים כרטיסים? ואיך תשיגו הנחות? בכתבה הבאה.

רק אתמול בבוקר פרסמנו על יוזמה חדשה בעיר חיפה של מתחם מוזיקה חדש בשם Safe and Sound בחיפה שיציג מופעים של האמנים המובילים בישראל בהופעות מותאמות לכללי התו הסגול של משרד הבריאות לכל אורך חודש ספטמבר 2020, והבוקר אנו מתבשרים על פסטיבל מוזיקה חדש ונוסף שיתקיים גם הוא במהלך חודש ספטמבר 2020 בפארק נחל חדרה.

בפסטיבל החדש שייקרא "Music Park" (מיוזיק פארק) יופיעו כמה מהאמנים המובילים בישראל בין התאריכים 7 ועד ה-15 בספטמבר בפארק נחל חדרה. המתחם יעמוד כמובן בכל תנאי משרד הבריאות והתרבות הכוללים חלקות קהל לקפסולות ותנאים נוספים שנדרשים לאור המצב העדין בו נמצא עולם התרבות.

רשימת האמנים שתופיע במיוזיק פארק בנחל חדרה היא גדולה ומכובדת וכוללת את עומר אדם, חנן בן ארי, אייל גולן, איתי לוי, עדן חסון, נסרין קדרי, עדן בן זקן, נתן גושן, רותם כהן, שלומי שבת, עידן עמדי, הפרוייקט של רביבו, משה פרץ, דוד דאור ועמיר בניון והפרוייקט של רביבו.

מיוזיק פארק חדרה ספטמבר 2020 – כרטיסים והנחות

מכירת הכרטיסים לכל המופעים של מיוזיק פארק בנחל חדרה מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". לקוחות בנק לאומי, יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה של 80 ש"ח לכל כרטיס. המימוש ופרטי המבצע המלאים, מופיעים באתר "קופת ת"א.

עיקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" בו נמשיך לעדכן ידיעות חדשות בנושא בכל זמן 24/7

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק