להקת המחול מומיקס (Momix) תופיע בישראל עם המופע אליס ב-2022 – כל הפרטים!

להקת המחול מומיקס (Momix) תופיע בישראל עם המופע אליס ב-2022 - כל הפרטים!
להקת המחול מומיקס (Momix) תופיע בישראל עם המופע אליס ב-2022 - כל הפרטים!

להקת המחול המודרני האמריקאית Momix תגיע לישראל בחודש דצמבר 2022 עם המופע "אליס" המביא לבמה את היצירה הידועה של לואיס קרול. איפה תופיע הלהקה? ואיפה תקנו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

להקת המחול מומיקס (Momix) תגיע לסדרת הופעות בישראל במהלך חודש דצמבר 2022 וינואר 2023 עם המופע המדובר שלהם "אליס" שמביא לבמה את היצירה הידועה של לואיס קרול בפרשנות ייחודית וחדשנית. הלהקה תציג הופעות בהרצליה, חיפה, ירושלים, אשדוד ובאר שבע. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא פרטים נוספים על המופע ועל מכירת הכרטיסים.

להקת המחול מומיקס בישראל 2022 – כרטיסים ולוח הופעות

להקת מומיקס תציג כאן בישראל 8 הופעות שיתקיימו בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ואשדוד. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות נפתחה ונמצאת בעיצומה. מחירי הכרטיסים נעים בין 201 ל-355 ש"ח. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות מתבצעת באצעות האתר הבא.

להלן לוח ההופעות של מומיקס בישראל עם המופע אליס:

אודות להקת המחול מומיקס

להקת מומיקס היא אחת מלהקות המחול המעניינות והמדוברות ביותר בשנים האחרונות כשהיא זוכה לכמות גדולה של ביקורות מעולות ושבחים מקצה לקצה ממבקרי תרבות מכל קצוות העולם. הלהקה תגיע לכאן עם המופע שלה Viva Momix שמציע מעין סיכום של הרפרטואר הרחב של הלהקה לצד יצירות חדשות שנכתבו ע"י מוזס פנדלטון – מייסד הלהקה.

עבור מי שעדיין לא מכיר, מומיקס היא להקת מחול אמריקאית שנוסדה ב-1981 ע"י הכוריאוגרף מוזס פנדלטון הנחשב לאחד מבכירי הכוריאוגרפים בעולם המחול. הלהקה ויצירותיה ידועות בעיקר בזכות הכוריאוגרפיה היצירתית והייחודית המשלבת בין תנועה למוסיקה ולקצב בסגנון עכשווי, חושני ומודרני.

הלהקה שייכת לז'אנר של המחול החדש ופורץ הגבולות וזוכה לעניין רב במדינות רבות בהן היא מופיעה ברחבי העולם. במהלך פעילותה רבת השנים, השתתפה הלהקה גם בהפקות גדולות וייחודיות כולל הפקות מיוחדות עבור פרסומות בהפקת ענק של תאגידים גדולים וידועים כמו מרצדס, BMW, וולמארט ועוד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק