מיינקראפט אולסטארז: כל הפרטים על המופע החדש – כמה יעלו כרטיסים?

מיינקראפט אולסטארז: כל הפרטים על המופע החדש - כמה יעלו כרטיסים?
מיינקראפט אולסטארז: כל הפרטים על המופע החדש - כמה יעלו כרטיסים?

כל מה שרציתם לדעת על המופע החדש מיינקראפט אולסטארז שיתקיים בחודש אוגוסט 2021 בהיכל שלמה ת"א. מה בדיוק יקרה שם? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

קיץ 2021 מגיע ובגדול גם עבור הילדים והנוער: מופע חדש שייקרא "מיינקראפט אולסטארס" (Minecraft Allstarz) יתקיים ב-26 באוגוסט 2021 בהיכל שלמה בתל אביב ויציע שלושה סבבים של מופעים ואירועים ייחודיים המוקדשים כולם למשחק המצליח שמסרב לרדת מהכותרות – מיינקראפט.

המופע מיינקראפט אולסטארז יוקדש כולו למשחק מיינקראפט שנחשב והוכתר למשחק המחשב המצליח ביותר בכל הזמנים. המופע יציג על הבמה כמה מהגיימרים וכוכבי קהילת מיינקראפט בישראל וביניהם הפרלמנטום, 2BOF, מקריטה, סטינגר ישראל, מר שיבולת, ביגבוסט, חמוצי, טופסטריקס ורייג' גיימינג.

במופע תוכלו לצפות בתחרויות לייב ולשחק יחד עם הכוכבים הגדולים כולל כמה משחקים ייחודיים שיתקיימו במיוחד לכבוד האירוע. בסיום המופע תינתן גם אפשרות להיפגש עם הכוכבים ולהצטלם איתם במתחם VIP מיוחד.

כרטיסים למופע מיינקראפט אולסטארז – אוגוסט 2021

המופע יתקיים בהיכל שלמה ת"א ביום אחד בלבד ב-26 באוגוסט בשלושה סבבים בשעות 09:30, 14:00 ו-18:15. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באתר הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח לכרטיס.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק