מישל פוגאן בישראל 2022 – מתי זה יקרה וכמה עולים כרטיסים?

מישל פוגאן בישראל 2022 - מתי זה יקרה וכמה עולים כרטיסים?
מישל פוגאן בישראל 2022 - מתי זה יקרה וכמה עולים כרטיסים?

זמר השאנסונים הידוע מישל פוגאן יחזור לישראל ויקיים כאן הופעה חד פעמית בהיכל התרבות ת"א בחודש יוני 2022 הקרוב. מכירת הכרטיסים נפתחה. כמה יעלה כרטיס?

הזמר הצרפתי המצליח מישל פוגאן (Michel Fugain) יגיע לישראל להופעה אחת וחד פעמית שתתקיים ב-21 ביוני 2022 בהיכל התרבות תל אביב. פוגאן יגיע לכאן עם המופע המצליח שלו "הבזאר הגדול" עם הלהיטים הגדולים שלו. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעה לרבות פרטים על רכישת כרטיסים.

כרטיסים להופעה של מישל פוגאן בישראל בהיכל התרבות ת"א – כמה יעלה כרטיס?

מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחיר הכרטיסים נע בין 195 לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-495 ש"ח לכרטיסים במיקום הישיבה הטוב יותר באולם.

מבצעים, כרטיסים מוזלים והנחות

מבדיקה שערכנו, לא מצאנו בשלב זה הנחה או כרטיסים מוזלים להופעה אך ייתכן ובעתיד הקרוב יוצעו מבצעים שונים. אנו נמשיך לעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בכל מידע חדש שנמצא.

אודות ההופעה של מישל פוגאן בישראל ב-2022

הזמר והמלחין הצרפתי אוהב מאוד להופיע בישראל וכבר הופיע כאן לא מזמן בהופעה מוצלחת עם קהל גדול ואוהב. עתה הוא יחזור לכאן שוב להופעה בהיכל התרבות תל אביב כשהפעם הוא ישחזר את המופע המפורסם שלו "הבזאר הגדול" שכלל להיטים גדולים כמו Une Belle Histoire ,Fais Comme L'oiseau ,Chante ועוד ועבר בזמנו גם עיבוד עברי בניצוחו של דני ליטני.

פוגאן הוא אחד מזמרי השאנסונים הידועים ביותר בעולם עם רקורד מרשים של עשייה והישגים. פוגאן זכה לפופולריות גוברת גם בקרב הקהל הישראלי בעיקר בסוף שנות ה-70 של המאה הקודמת בזכות המופע שהרכיב "הבזאר הגדול" – מופע שכלל 25 משתתפים ולהיטים רבים ועבר כאמור גם תרגום עברי ע"י אהוד מנור.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק