מסיבת ענק תתקיים בפורים 2020 בלייב פארק – הנה כל הפרטים!

פסטיבל פורים 2020 לייב פארק כרטיסים הנחות
מסיבת ענק תתקיים בפורים 2020 בלייב פארק - הנה כל הפרטים!

הלייב פארק בראשון לציון יארח בפורים הקרוב, ב-14 במרץ 2020 מסיבת פורים ענקית שתציג שורה של דיג'ייז מובילים, דוכנים, פינות צ'יל אאוט ועוד. הכניסה בתחפושת בלבד! הנה כל הפרטים.

לאחר ההצלחה מהשנה שעברה פסטיבל M-fest 2020 יוצא לדרך ויתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-14 במרץ 2020 החל מהשעה 13:00 בצהריים. הפסטיבל יציג ליינאפ שכולל שורה של דיג'ייז מובילים אך טרם חשף את הרשימה וצפוי לעשות זאת בקרוב (כדאי לעקוב אחרינו כאן בעמוד זה ובפייס שם נמשיך לעדכן מידע חדש בנושא).

מלבד המופעים, יציג הפסטיבל יציג גם פינות צ'יל-אאוט, דוכני אמנים, מתחמי חוויה, דוכני אוכל, תאורה מיוחדת ועוד. שימו לב: הכניסה מיועדת לגילאי 20 ומעלה בלבד ובהפקת הפסטיבל מציינים כי הכניסה בתחפושת בלבד!

פסטיבל M-Fest פורים 2020 בלייב פארק – כרטיסים

מכירת הכרטיסים למסיבת פורים 2020 בלייב פארק תתקיים במספר סבבים. בכל סבב, מחיר הכרטיסים יעלה. נכון לעכשיו, המכירה נמצאת בסבב א' בה מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח בלבד. המחיר בסבב ב' יעמוד על 119 ש"ח לכרטיס וכך ימשיך מעלה עד ל-199 ש"ח לסבב האחרון. לכן, אם ברצונכם להבטיח לעצמכם כרטיסים מוזלים, כדאי ומומלץ לרכוש את הכרטיסים כבר עכשיו בסבב א' ב-99 ש"ח בלבד.

את כל הפרטים על הפסטיבל ועל מכירת הכרטיסים, תוכלו למצוא באתר הרשמי של הפסטיבל בעמוד הבא.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק