פסטיבל לונאר 2020 – כל הפרטים על פסטיבל הטכנו בפורים

פסטיבל לונאר 2020 - כל הפרטים על פסטיבל הטכנו בפורים

גם השנה, בפורים 2020, ייצא לדרך פסטיבל לונאר (Lunar) שיציג במשך שעות ארוכות ליינאפ עמוס בדיג'ייז ותקליטנים מהשורה הראשונה בעולם במוזיקה האלקטרונית בכלל ובמוזיקת הטכנו בפרט. הפסטיבל יתקיים ב-10 במרץ 2020 במתחם האקספו בגני התערוכה בתל אביב.

בשנה שעברה, הצליח הפסטיבל למשוך אליו 15,000 איש וגם השנה, מתכננים בפסטיבל להביא קהל רב. הפעם, יציג הפסטיבל 3 במות שונות עם מופעים של מיטב האמנים מעולם המוזיקה האלקטרונית ועוד פעילויות נוספות לטובת מבקרי הפסטיבל. פסטיבל זה מצטרף אל שורה של מסיבות שיתקיימו בפורים הקרוב כולל מסיבה גדולה בלייב פארק עליה כתבנו כאן בשבוע שעבר.

בין האמנים שיופיעו בפסטיבל: הדיג'יי הגרמני פול קאלקברנר (Paul Kalkbrenner), מפיק העל הגרמני סטפאן בודזין (Stephan Bodzin), הרכב הטכנו האיטלקי אייג'נטס אוף טיים (Agents Of Time), הטריו הדני הידוע הו מייד הו (WhoMadeWho), וגם רודריגז ג'וניור, פאטריס באומל, אתיש או ג'יאורג'יה אנג'ולי.

כרטיסים, מחירים והנחות

מחיר הכרטיסים המלא לפסטיבל לונאר יעמוד על 450 ש"ח, אך בשלב זה, ישנה הנחת מכירה מוקדמת כשהמכירה מתבצעת לפי סבבים. נכון לעכשיו, המכירה עומדת על סבב שני בו הכרטיסים מתחילים ב-230 ש"ח. ככל שהתאריך יתקרב לתאריך המסיבה, כך מחירי הכרטיסים יעלו, כך שכדאי למהר אם אתם מתכננים להגיע. את כל הפרטים על הליינאפ המלא והזמנת הכרטיסים תמצאו עמוד הפסטיבל כאן.

הדי ג'יי פול קאלקברנר – אחד המשתתפים בפסטיבל לונאר בפורים 2020

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן