הזמרת LP חוזרת לישראל ב-2020 ותופיע בקיסריה – כמה יעלו כרטיסים?

הזמרת LP חוזרת לישראל ב-2020 ותופיע בקיסריה - כמה יעלו כרטיסים?

עוד הופעת חו"ל גדולה בקיץ 2020: הזמרת LP המצליחה תגיע להופעה בישראל ב-28 ביוני 2020. אז כמה יעלה לכם כרטיס? ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

הזמרת המיוחדת LP שכבשה כאן את הקהל הישראלי לפני כשנתיים בשתי הופעות סולדאאוט, תחזור שוב לישראל, הפעם זה יקרה באמפי קיסריה בסוף חודש יוני 2020. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך העמוד, תמצאו את כל הפרטים על המכירה כולל מידע על מחירים, הנחות ועוד.

ההופעה של LP בישראל ב-2020, תשמח כאן בוודאי ישראלים רבים שזכו לראות אותה בשתי ההופעות האחרונות שלה כאן, ובמיוחד עבור אלו שלא הצליחו להשיג כרטיסים. בפעם שעברה אלו היו 2 הופעות קטנות במועדון הבראבי, אך הפעם, היא תעניק אפשרות לקהל רב יותר להגיע להופעה שלה שתתקיים כאמור, באמפי קיסריה שיכול להכיל אלפי מקומות ישיבה.

LP, הוא שם הבמה של לאורה פרגוליצי (Laura Pergolizzi) שנחשבת כיום לאחת הזמרות המעניינות והמסקרנות בעולם הפופ והרוק. היא מתפקדת גם כזמרת וגם ככותבת שירים ופזמונאית שהספיקה לכתוב לטובי האמנים בעולם כגון ריהאנה, כריסטינה אגילרה, בקסטריט בויז ועוד רבים. עד כה הוציאה LP חמישה אלבומים, אך היה זהב האלבום הרביעי, שכלל את הלהיט "Lost on you", שהביא לה חשיפה בינלאומית ענקית והפך ללהיט בינלאומי מצליח, כולל כאן בישראל.

כרטיסים להופעה של LP בישראל 2020 – כמה יעלו הכרטיסים?

ההופעה של LP בישראל תתקיים ב-28 ביוני 2020 באמפי קיסריה. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א" כאן. מחיר הכרטיסים נע בין 269 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-399 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

הנחות ומבצעים

לקוחות אמריקן אקספרס יזכו להנחות ויוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-189 ש"ח בלבד תמורת נקודות. פרטים נוספים ומימוש ההטבות, באתר "קופת ת"א".

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן