כרטיסים להופעה של קונסטנטינוס נאזיס בישראל 2021 – איפה קונים כרטיסים?

כרטיסים להופעה של קונסטנטינוס נאזיס בישראל 2021 - איפה קונים כרטיסים?
כרטיסים להופעה של קונסטנטינוס נאזיס בישראל 2021 - איפה קונים כרטיסים?

הזמר היווני המצליח קונסטנטינוס נאזיס יגיע לישראל באוגוסט 2021 לאחר שכבש את המועדונים באתונה וסלוניקי. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

הזמר היווני קונסטנטינוס נאזיס (Konstantinos Nazis) הנחשב כיום לאחד הכוכבים העולים במוזיקה היוונית החדשה, יגיע להופעה בישראל וזה יקרה ממש בקרוב – בחודש אוגוסט 2021, ויציג כאן 2 הופעות בתל אביב. כל הפרטים על רכישת הכרטיסים, מחירים והנחות, בהמשך עמוד זה.

ההופעה של הזמר קונסטנטינוס נאזיס בישראל מצטרפת אל שורת הופעות גדולות של כוכבים יווניים שיופיעו בישראל ב-2021 כמו ואסיליס לאקס או יאניס קוצירס שיופיעו שניהם כאן בישראל בחודשים הקרובים. גם נאזיס נחשב לאחד הכוכבים הבלתי מעורערים של המוזיקה היוונית ומחזיק בלהיטי ענק שהצליחו למשוך עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב וברשתות החברתיות.

אחד הלהיטים הגדולים ביותר של נאזיס הוא Otan ponao to glentao שכבר הצליח להגיע למעל 40 מיליון צפיות. בהופעה של קונסטנטינוס נאזיס בישראל יופיעו גם כוכבי זמר יווני מקומיים כמו מאיה סול, עידן סלע (יופיע בהופעה הראשונה) ואבירן זאקיס (יופיע בהופעה השנייה).

קונסטנטינוס נאזיס בישראל – כרטיסים ומחירים

ההופעות של קונסטנטינוס נאזיס בישראל יתקיימו ב-26 וב-28 באוגוסט 2021 בבית החייל בתל אביב ובמועדון הסנטרו בתל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 136 ל-156 ש"ח.

הנחות ומבצעים להופעה של קונסטנטינוס נאזיס 2021

בינתיים, לא מצאנו הנחה אך אנו ממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים להופעה. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק