מופע המחווה למייקל ג'קסון King of Pop Forever בישראל – ספטמבר 2022!

מופע המחווה למייקל ג'קסון King of Pop Forever בישראל - ספטמבר 2022!
מופע המחווה למייקל ג'קסון King of Pop Forever בישראל - ספטמבר 2022!

כל הפרטים על מופע המחווה למייקל ג'קסון King of Pop Forever שיגיע לישראל ויציג 3 הופעות בהיכל התרבות ת"א בחודש ספטמבר 2022. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

אחד ממופעי המחווה הגדולים ביותר למייקל ג'קסון – King of Pop Forever, שאף קיבל אישור רשמי ממשפחת ג'קסון, יגיע לישראל בחודש ספטמבר 2022 ויציג 3 הופעות בהיכל התרבות בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע עם כל המידע על מחירי הכרטיסים, תאריכים והנחות.

ובכן, מדובר במופע מושקע ורב משתתפים הכולל למעלה מ-40 משתתפים שונים על הבמה וביניהם רקדנים, זמרים, אמני היפ הופ ועוד. המופע יכלול גם שימוש בטכנולוגיות תאורה וסאונד מתקדמות בעיצוב אור קולי מיוחד ויבוצעו בו כל להיטיו הגדולים של מייקל ג'קסון.

המופע יגיע לישראל כחלק מסיבוב הופעות בינלאומי רחב הכולל הופעות במדינות רבות ברחבי העולם. המופע יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב בתאריכים 8,9 וה-10 בספטמבר 2022.

כרטיסים למופע המחווה של מייקל ג'קסון בישראל King of Pop Forever

מכירת הכרטיסים נפתחה היום ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים מתחילים ב-199 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויאמירו מעלה בהתאם למיקום הישיבה באולם.

הנחות ומבצעים

בשלב זה לא מצאנו מידע קונקרטי על הנחות או כרטיסין מוזלים למופע המחווה של מייקל ג'קסון בישראל ב-2022, אך נמשיך לבדוק ולעדכן בכל מידע חדש בנושא בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק