הזמר הצרפתי קנדג'י שיראק (Kendji Girac) יופיע בישראל – כל הפרטים!

הכוכב הצרפתי זמר הפופ קנדג'י שיראק יגיע להופעה בישראל באוגוסט 2022 שתתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. כמה יעלו כרטיסים ואיפה ניתן לקנות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר הצרפתי הידוע קנדג'י שיראק (Kendji Girac) יגיע לראשונה לישראל ויופיע כאן ב-21 באוגוסט 2022 בהיכל מנורה מבטחים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה המדוברת.

שיראק הוא אחד האמנים החמים והמצליחים ביותר בסצנת הפופ העולמי והוא יגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש. קנדג'י מוכר לקהל הישראלי גם בזכות שיתוף הפעולה שלו עם עומר אדם. השניים הוציאו את הסינגל המשותף "Bomba" שזכה להצלחה גדולה כאן.

קנדג'י עשה את תהילתו מתוכנית הטלוויזיה דה וויס בצרפת ומהר מאוד הפך לאחד האמנים המצליחים ביותר במדינה. אלבומיו נמכרים במיליוני עותקים ומאות מיליונים עוקבים אחריו ברשתות החברתיות. סגנונו המוזיקלי משלב מוזיקת פופ ודאנס עם מוזיקה צוענית ופלמנקו.

בין להיטיו הגדולים ביותר אפשר למנות את "Andalouse", "Color Gitano" או את "Elle m’a aimé".

כרטיסים להופעה של קנדג'י בישראל 2022

ההופעה של קנדג'י בישראל תתקיים כאמור ב-21 באוגוסט 2022 בהיכל מנורה מבטחים ת"א. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים יחולקו ל-8 רמות מחיר שונות כאשר הכרטיס הזול ביותר יעמוד על 185 ש"ח והכרטיס היקר ביותר יעמוד על 805 ש"ח.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק