להקת המחול קאפיג חוזרת לישראל עם המופע ורטיקל – כל הפרטים!

להקת המחול קאפיג חוזרת לישראל עם המופע ורטיקל - כל הפרטים!
להקת המחול קאפיג חוזרת לישראל עם המופע ורטיקל - כל הפרטים! צילום: Laurent Philippe

להקת המחול המודרני הצרפתית קאפיג (Käfig) תחזור לישראל לסיבוב הופעות עם המופע החדש שלהם "Vertical" (ורטיקל). איפה ומתי הם יופיעו כאן וכמה יעלו הכרטיסים? בכתבה הבאה.

להקת המחול העכשווי הצרפתית והבינלאומית קאפיג, חוזרת לישראל ותופיע כאן בחודש מאי 2022 עם המופע המצליח שלה "ורטיקל" שכתב כוריאוגרף הלהקה מוראד מרזוקי. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע של הלהקה לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, לוח הופעות, הנחות ועוד.

המופע ורטיקל של להקת המחול קאפיג בישראל – לוח הופעות 2022

הלהקה תופיע כאן בחודש מאי 2022 ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות של הלהקה בישראל:

כרטיסים ומחירים

מחירי הכרטיסים למופע ורטיקל של להקת קאפיג בישראל ינועו בין 305 ל-335 ש"ח. ניתן להזמין את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות המופע

ללהקת המחול הצרפתית והמצליחה קאפיג רומן מוצלח עם הקהל הישראלי וכבר הספיקה להופיע כאן בעבר ולזכות בהצלחה גדולה הן בקרב המבקרים והן בקרב הקהל הישראלי. הלהקה נחשבת לשם דבר בתחום המחול המודרני כשהיא משלבת בין סגנונות מוזיקה שונים כמו היפ הופ יחד עם מחול כדי ליצור מופע אתלטי ייחודי.

המופע איתו תגיע הלהקה – "ורטיקל" (Vertical) הוא מופע אשר יצר הכוריאוגרף הצרפתי מוראד מרזוקי והוא כבר הספיק לרוץ בכמה מדינות ברחבי העולם ולסחוף אחריו ביקורות מעולות. עתה, גם הקהל הישראלי יוכל ליהנות מהמופע החדש והמדובר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק