ג'ו בונמסה בישראל 2019 – כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים?

ג'ו בונמסה בישראל 2019 - כמה יעלו כרטיסים? וכל מה שצריך לדעת
ג'ו בונמסה בישראל 2019 - כמה יעלו כרטיסים? וכל מה שצריך לדעת

הגיטריסט הענק ג'ו בונמסה (Joe Bonamassa) יגיע לישראל להופעה גדולה וחגיגית שתתקיים ב-22 באוגוסט 2019 בהיכל התרבות בתל אביב. מה מצפה לכם בהופעה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים על אירוע הגיטרות של קיץ 2019.

אל שורת הופעות חו"ל הגדולות בישראל בקיץ הקרוב, תצטרף הופעה נוספת, הפעם לא של זמר או להקה, אלא הופעה של אחד מהגיטריסטים הידועים והמצליחים בעולם – ג'ו בונמסה (Joe Bonamassa) שיגיע לכאן להופעה גדולה בהיכל התרבות ת"א ב-22 באוגוסט 2019.

ההופעה של ג'ו בונמסה בישראל תגיע לכאן כארבע שנים מאז הפעם האחרונה בה הופיע כאן בארץ. הפעם האחרונה שהופיע בישראל הייתה בקיץ 2015 שבה הבטיח כי יחזור לכאן שוב, ואכן הוא מקיים זאת יופיעו כאן באותו אולם ארבע שנים בלבד לאחר ההופעה האחרונה.

בונמסה נחשב לאחד הגיטריסטים הטובים בעולם ומחזיק בקהל מעריצים גדול מאוד ברחבי העולם כולל קהל גדול ונאמן מישראל. הוא נחשב לנגן מופת במיוחד בסגנון הבלוז עם קו מוסיקלי מקורי וסגנון ייחודי משלו שהצליח להשפיע רבות על נגני גיטרה מכל העולם.

במהלך השנים הרבות בהן הוא פועל, הספיק בונמסה לשתף פעולה עם גדולי אמני הבלוז והרוק כמו אריק קלפטון, באדי גאי, סטיב ווינווד, להקת פורינר, בלונדי צ'אפלין, סטפן סטילד ועוד רבים. כשהיה בן 12 בלבד, כבר זכה לחמם את בי.בי. קינג הגדול מכולם וסומן כעילוי כבר מגיל זה.

בונמסה זוכה להצלחה בינלאומית עצומה עם למעלה מ-100 הופעות בשנה ברחבי העולם, תארים רבים ואף מועמדויות לפרסי גראמי. הוא הוציא למעלה מ-10 אלבומי אולפן מצליחים מאוד כשהאחרון שבהם "Redemption " יצא ב-2018. לבונמסה גם אוסף גיטרות ומגברי וינטג' ידוע. באחד הראיונות שנתן בשנים האחרונות, הוא אף ציין כי הוא מחזיק בכלמעלה מ-1000 גיטרות ומגברים.

כרטיסים לג'ו בונמסה בישראל 2019 – מה מחיר הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של ג'ו בונמסה בישראל תתקיים ב-22 באוגוסט 2019 בהיכל התרבות תל אביב בשעה 21:00. מחיר הכרטיסים להופעה ינוע בין 349 לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-899 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. טווח המחירים משתנה בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק