פסטיבל Jaffa Fest 2021 – כרטיסים, הופעות ותאריכים

הכנס האיראני הצגה - פסטיבל jaffa fest 2021
הכנס האיראני הצגה - פסטיבל jaffa fest 2021

כל הפרטים על פסטיבל Jaffa Fest 2021 שחוזר לתיאטרון גשר עם הצגות חדשות ומעניינות כמו "הדב", "החטא ועונשו" ו-"הכנס האיראני". איפה תקנו כרטיסים וכמה זה יעלה לכם? בכתבה הבאה.

פסטיבל Jaffa Fest 2021 (ג'אפה פסט) חוזר לתיאטרון גשר עם הצגות חדשות ומסקרנות בשיתופי פעולה מיוחדים עם יוצרים בינלאומיים. בין ההצגות שיתקיימו בפסטיבל – ההצגה הדב, ההצגה "החטא ועונשו" וההצגה הדוב האיראני. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על רכישת כרטיסים, לוח הופעות ופרטים נוספים על ההצגות בפסטיבל.

לרכישת כרטיסים לפסטיבל Jaffa Fest 2021 באמצעות קניה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

לאחר שנה קשה, תיאטרון גשר מחזיר לחיים את פסטיבל Jaffa Fest 2021 (פסטיבל יפו 2021) עם ההפקה המושקעת "מסכת הזהב" המשתפת פעולה עם התיאטרון הרוסי כגון המרכז לבימוי ודרמטורגיה ופסטיבל התיאטרון הבינלאומי ע"ש א. צ'כוב, מוסקבה ותיאטרון האומות. במסגרת הפסטיבל, תועלה גם האופרה אמהות שכתב דוד זבה.

פסטיבל Jaffa Fest 2021 הצגות

פסטיבל Jaffa Fest 2021 יציג שורה של הפקות והצגות בשיתוף פעולה בינלאומי שיעלו בתיאטרון גשר במהלך חודש יוני 2021. להלן רשימת ההצגות המומלצות שיתקיימו בפסטיבל:

ההצגה הדב

הדב הצגה - פסטיבל jaffa fest 2021
הדב הצגה – פסטיבל jaffa fest 2021

המחזה המפורסם של צ'כוב "הדב" המספר על המאבק בין גבר ואישה. מדובר במחזה שנע בין התיאטרון לבין האופרה בבימויו של ולדימיר פאנקוב ובהשתתפות שורה של שחקנים בכירים מהתיאטרון הרוסי. מחיר הכרטיסים להצגה הדב עומדים על 506 ש"ח לאדם.

להלן לוח ההצגות של ההצגה הדב בתיאטרון גשר:

רשימת משתתפים

מאת: אנטון צ'כוב
בימוי: ולדימיר פאנקוב
מלחינים: ארטיום קים, סרגיי רודיוקוב
עיצוב תפאורה: מקסים אוברזקוב
כוריאוגרפיה: פולינה מירונובה
עיצוב תאורה: ניקולאי סורקוב
משתתפים: ילנה יאקובלבה, אלכסנדר פקליסטוב, נדז`דה מאייר, פיוטר מארקין, אנסטסיה אלפרובה, יקטרינה קריבקו, אולגה פוטקובה, דיליארה סגדייבה, יאנה צ'קינה, יבגני בארחטוב.

ההצגה הכנס האיראני

הכנס האיראני הצגה - פסטיבל jaffa fest 2021
הכנס האיראני הצגה – פסטיבל jaffa fest 2021

הצגה מאת איוון ויריפייב המספרת על נציגי האליטה האינטלקטואלית מכל העולם מתכנסים בקופנהגן לוועידה מיוחדת בנושא "הבעיה האיראנית" – הפרות זכויות אדם, עינויים והוצאות להורג, סכסוכים אלימים במזרח התיכון. לבמה עולים בזה אחר זה: מזרחן, תיאולוג, כתב צבאי, סופר, כומר, מוזיקאי, משוררת איראנית ועוד.

להלן לוח ההצגות של ההצגה הכנס האיראני בתיאטרון גשר:

ההצגה החטא ועונשו

החטא ועונשו הצגה - פסטיבל jaffa fest 2021
החטא ועונשו הצגה – פסטיבל jaffa fest 2021

עיבוד חדשני ליצירה המפורסמת של דוסטויבסקי – אם תרצו, החטא ועונשו בגרסת "טרנטינו". בהשתתפות שחקנים בכירים מהתיאטרון הרוסי. ההצגה זכתה לביקורות ושבחים נלהבים ממבקרים ידועים מכל העולם.

להלן לוח ההצגות של ההצגה החטא ועונשו בתיאטרון גשר:

תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין 30 כרטיסים
506 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין 30 כרטיסים
506 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק