להקת אינסומניום (Insomnium) מגיעה לישראל ב-2021 – כמה יעלו כרטיסים?

להקת אינסומניום (Insomnium) מגיעה לישראל ב-2021 - כמה יעלו כרטיסים?
להקת אינסומניום (Insomnium) מגיעה לישראל ב-2021 - כמה יעלו כרטיסים?

בשורה משמחת לחובבי מוזיקת המטאל בישראל: להקת אינסומניום (Insomnium) תופיע בישראל בחודש נובמבר 2021. כמה יעלו כרטיסים להופעה? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת הדת' מטאל מפינלנד אינסומניום (Insomnium) תגיע לישראל ותקיים כאן הופעה ב-17 בנובמבר 2021 במועדון הוואנה מיוזיק קלאב בתל אביב. זאת תהיה ההופעה הראשונה של הלהקה בישראל וזאת בהחלט בשורה משמחת למעריצי הלהקה כאן בארץ.

ההופעה של אינסומניום בישראל תתקיים במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי של הלהקה שמוקדש לאלבומם השמיני "Heart Like A Grave" שיצא בסוף שנה שעברה. הלהקה תופיע גם בספרד, שוודיה, טורקיה, נורווגיה ודנמרק. הלהקה זכתה בהערכה רבה בשנים האחרונות וזכתה להופיע בכמה הופעות גדולות וידועות. הסגנון המוזיקלי של אינסומניום מתאפיין בשילוב שבין דת' מלודי ודום ופרוג.

כרטיסים לאינסומניום בישראל – נובמבר 2021

מכירת הכרטיסים להופעה של אינסומניום בישראל כבר נפתחה כשמחירי הכרטיסים עומדים על 281 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק