אינפקטד מאשרום בישראל בפארק הירקון 2021 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

אינפקטד מאשרום בישראל בפארק הירקון 2021 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
אינפקטד מאשרום בישראל בפארק הירקון 2021 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

הופעת ענק בפארק הירקון: להקת אינפקטד מאשרום תופיע בישראל בפארק הירקון בחודש ספטמבר 2021. כמה יעלו כרטיסים? היכן קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת אינפקטד מאשרום (Infected Mushroom) חוזרת להופעה בישראל ב-2021 והפעם בהופעת ענק שתתקיים לראשונה בפארק הירקון יחד עם עוד אורחים מכובדים. הלהקה תחגוג 25 שנה במופע מושקע המיועד לקהל של כ-20 אלף איש שיתקיים בפארק הירקון ב-19 בספטמבר 2021.

ההופעה של אינפקטד מאשרום בישראל מסמנת יעד נוסף בחזרה לשגרה של ההופעות הגדולות מחו"ל בישראל וצפויה למשוך אליה קהל מעריצים רב של הלהקה. הלהקה תציג מופע מושקע במיוחד לכבוד 25 שנות פעילותה ותארח בו את האמנים אמיר דדון, ברי סחרוף, דודו טסה, הדג נחש, החברים של נטאשה, התקווה 6, טונה, יסמין מועלם, נינט ורמי פורטיס.

אם לא יצא לכם עדיין להכיר, אינפקטד מאשרום היא להקה ישראלית בינלאומית שמציגה כבר 25 שנה קריירה יציבה ומצליחה בישראל וברחבי העולם של הופעות ולהיטים רבים ומציגה קו מוזיקלי ייחודי המשלב בין טראנס פסיכדלי לבין מוזיקה אלקטרונית מודרנית. הלהקה זכתה להופיע בפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם ומחזיקה בקהל מעריצים עצום בארץ ובעולם.

כרטיסים לאינפקטד מאשרום בישראל 2021 – מה יהיו מחירי הכרטיסים? ומה עם הנחות?

ההופעה של Infected Mushroom בישראל תתקיים ב-19 בספטמבר 2021 בפארק הירקון. מכירת הכרטיסים נפתחה היום ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים נעים בין 254 ש"ח לכרטיסי דשא לבין 384 ש"ח לכרטיסי VIP. מחירים אלו עומדים כעת בהנחה של מכירה מוקדמת וצפויים לעלות לאחר מכן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק