ההרפתקה הגדולה של המלט מגיעה לישראל – כרטיסים וכל הפרטים!

ההרפתקה הגדולה של המלט מגיעה לישראל - כרטיסים וכל הפרטים!
ההרפתקה הגדולה של המלט מגיעה לישראל - כרטיסים וכל הפרטים!. צילום: סטודיו זיקית.

המופע האיכותי והמצחיק "ההרפתקה הגדולה של המלט" של קבוצת התיאטרון Reduced Shakespeare Company (הלהקה השייקספירית המכווצת), המציג גרסה "מכווצת" למחזה הידוע של שייקספיר, יגיע לישראל בנובמבר 2019 לסדרת הופעות בתל אביב, ירושלים וחיפה. כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת Reduced Shakespeare Company (הלהקה השייקספירית המכווצת) תחזור לישראל בחורף 2019 בשיתוף עם תיאטרון הקאמרי, הפעם עם המופע האיכותי שלהם "ההרפתקה הגדולה של המלט" ותציג סדרת הופעות ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע ובהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על המופע כולל פרטים על רכישת הכרטיסים, לוח הופעות מעודכן ופרטים על הנחות.

הלהקה השייקספירית המצויינת Reduced Shakespeare Company כבר הופיעה בעבר בישראל וזכתה כאן להצלחה גדולה ולביקוש רב בקרב הקהל הישראלי. מדובר בקבוצת תיאטרון אמריקאית ששמה לה למטרה להציג גרסאות מכווצות של מחזות ידועים של שייקספיר. מאז הקמתה, הספיקה להציג גם גרסאות מכווצות לסיפורי התנ"ך ועתה היא חוזרת אל הבסיס עם ההפקה האחרונה שלה שתגיע לישראל ב-2019 – "ההרפתקה הגדולה של המלט" (Hamlet’s Big Adventure).

המופע ההרפתקה הגדולה של המלט – במה בדיוק מדובר?

המופע "ההרפתקה הגדולה של המלט" הוא מופע חדש והומוריסטי של הלהקה השייקספירית הידועה מארצות הברית. המופע מנסה להציג את דמותו הידועה של המלט מכיוון שעדיין לא בוצע והתוצאה היא שעה וחצי של הומור בלתי פוסק, הפתעות וטוויסטים מצחיקים והזויים.

זהו למעשה מעין "פריקוול" למחזה המלט, מומצא לגמרי, ובמקרה הזה, דבר לא רקוב בממלכת דנמרק. במקרה של "ההרפתקה הגדולה של המלט", המלט הוא בגיל הטיפש עשרה שאוסף את חבריו הקרובים אופליה והליצן יוריק כדי להציל את המנזר שבו גדל מסגירה. והם מחליטים ליצור הצגה. בדרך, הם עוברים שורה של תלאות הזויות וסוראליסטיות שונות ומשונות.

ההרפתקה הגדולה של המלט כרטיסים – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

כאמור, מכירת הכרטיסים להרפתקה הגדולה של המלט נפתחה ומחירי הכרטיסים מתחילים ב-179 ש"ח ועולים למעלה בהתאם לסוג הכרטיס והמיקום באולם ובהתאם ליום המופע. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא.

הנחות ומבצעים

אנו ממשיכים לעדכן כאן בעמוד זה, ובדף הפייסבוק שלנו כל הזמן על הנחות ומבצעים על כל מופעי חו"ל בישראל כולל ההופעה של Reduced Shakespeare Company בישראל אז המשיכו לעקוב ולבקר.

לוח הופעות למופע ההרפתקה הגדולה של המלט בישראל 2019

המופע ירוץ בישראל החל מ-26 בנובמבר 2019 ויצג חמש הופעות בסה"כ. המופע יגיע אל תיאטרון ירושלים (ב-26 בנובמבר 2019) לבמרכז רפפורט חיפה (27 בנובמבר 2019) ולתיאטרון הקאמרי בתל אביב ב-29 וב-30 בנובמבר 2019.

להלן לוח ההופעות המלא של המופע בישראל:

תאריך מיקום מחיר כרטיסים
26 בנובמבר 2019 תיאטרון ירושלים החל מ-184 ש"ח רכישת כרטיסים
27 בנובמבר 2019 מרכז רפפורט חיפה החל מ-191 ש"ח רכישת כרטיסים
29-30 בנובמבר 2019 הקאמרי ת"א החל מ-179 ש"ח רכישת כרטיסים

אודות הלהקה השייקספרית המכווצת (Reduced Shakespeare Company)

קבוצת התיאטרון Reduced Shakespeare Company הוקמה בארצות הברית בשנת 1981 ע"י דניאל סינגר, ג'ו בורגסון ואדם לונג כשמטרתה היא ברורה – להציג הצגות "מכווצות" של שייקספיר. בזכות מספר הופעות מוצלחות במיוחד בפסטיבל אדינבורו, זכתה להצלחה גדולה וקיבלה הכרה וחשיפה גדולה גם ברחבי העולם.

במהלך השנים, זכתה הקבוצה להופיע מעל הבימות החשובות ביותר בעולם. כך למשל הופיעה בין היתר בבית הלבן, במרכז לינקולן בניו יורק, במרכז קנדי בוושינגטון ובתוכניות טלוויזיה ורדיו רבות. עם הזמן, התרחבה הקבוצה והציגה גם הצגות "מכווצות" לסיפורי התנ"ך, לנושאים ידועים וכללים כמו "ההיסטוריה המכווצת של הקומדיה" או ההיסטוריה המכווצת של הספורט" וכד'.

הופעות הלהקה בישראל

ה-Reduced Shakespeare Company כבר הופיעו מפסר פעמים בישראל ובכל פעם, זכו כאן להצלחה גדולה הן מבחינת הביקורות בתקשורת והם בקרב הקהל הישראלי שבא בהמוניו לחזות במופעים ההומוריסטיים והמשובחים של קבוצת התיאטרון האמריקאית. עתה, הם יחזרו לכאן שוב בהפקתו של תיאטרון הקאמרי עם ההפקה החדשה שלהם "ההרפתקה הגדולה של המלט".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
סתם אחד
5 years ago

נשמע מעניין מאוד

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק