גאנז אנד רוזס בישראל 2023 – כל מה שרציתם לדעת על ההופעה!

גאנז אנד רוזס בישראל 2023 - כל מה שרציתם לדעת על ההופעה!
גאנז אנד רוזס בישראל 2023 - כל מה שרציתם לדעת על ההופעה!

להקת גאנז אנד רוזס (Guns N' Roses) או בשמם המתורגם "רובים ושושנים", יגיעו להופעה בישראל שתתקיים כאן בחודש יוני 2023 בפארק הירקון בתל אביב. כמה יעלו כרטיסים? ומי מציע הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל מה שרציתם לדעת על ההופעה.

אחרי לא מעט שמועות ודיווחים לא רשמיים ברשת, עכשיו זה רשמי וסופי: להקת Guns N' Roses (גאנז אנד רוזס) תופיע בישראל ב-5 ביוני 2023 בפארק הירקון בתל אביב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע המדובר כולל פרטים על מכירת הכרטיסים שנפתחה.

ההופעה של גאנז בישראל תהיה למעשה ההופעה הרביעית במספר בישראל מאז הופעתם הראשונה כאן ב-1993 בפארק הירקון שם הופיעו אל מול מעל 40,000 איש. מאז הספיקו להופיע כאן גם ב-2012 וב-2017. גם כן בפארק הירקון. ההופעה האחרונה ב-2017 הייתה במסגרת מופע האיחוד המפורסם של הלהקה והגיעו אליו מעל 60,000 צופים.

הלהקה עברה לא מעט במהלך השנים הרבות מאז היא נוסדה ב-1985 והספיקה להתפרק ולהחליף נגנים. ב-2016, חזר ההרכב לפעול באיחוד מחודש עם הטריו המקורי של הלהקה הכולל כמובן את הגיטריסט הידוע של הלהקה סלאש, ויחד יצאו לסיבובי הופעות ברחבי העולם.

גאנז אנד רוזס יגיעו לישראל ב-2023 במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי רחב שיתקיים באירופה בקיץ הקרוב שצפוי להתפרסם בימים אלו. באתר הרשמי של הלהקה, מצויין בינתיים רק מופע אחד בהייד פארק בלונדון בסוף חודש יוני 2023.

כרטיסים להופעה של גאנס אנד רוזס בישראל בפארק הירקון 2023

ההופעה תתקיים ב-5 ליוני 2023 ומכירת הכרטיסים נפתחה אתמול באתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים יחולקו לשלוש רמות מחיר ויתחילו ב-355 ש"ח לכרטיסים על הדשא, ימשיכו לכרטיסים גולדן רינג ב-735 ש"ח ויגיעו לעד ל-955 ש"ח לכרטיסי VIP.

ומה עם הנחות ומבצעים?

ובכן, לקוחות החברות הבאות יוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים בהנחה להופעה של גאנז בישראל: אמריקן אקספרס, מקס, פלייקארד, מקס, כאל, ישראכרט ודיינרס.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

4.5 2 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק