הזמר היווני יאניס קוצירס יגיע לישראל ב-2021 – כך תרכשו כרטיסים

הזמר היווני יאניס קוצירס יגיע לישראל ב-2021 - כך תרכשו כרטיסים
הזמר היווני יאניס קוצירס יגיע לישראל ב-2021 - כך תרכשו כרטיסים. צילום: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל.

כל הפרטים על ההופעה של הזמר היווני יאניס קוצירס בישראל ב-2021. מתי זה בדיוק יקרה? איפה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר היווני המצליח יאניס קוצירס (Giannis Kotsiras) שכבר הופיע כאן בהצלחה רבה, יגיע שוב לישראל להופעה שתתקיים כאן במוזיאון תל אביב לאומנות בחודש אוקטובר 2021 הקרוב. מכירת הכרטיסים להופעה כבר נפתחה והביקושים כבר גבוהים.

ההופעה של יאניס קוצירס בישראל ב-2021, מסמנת את השנה החדשה שלאחר הקורונה עם הופעות חו"ל שיגיעו לישראל בחודשים ממגוון קשת הסגנונות המוזיקליים. קוצירס נחשב לאחד מזמרי יוון האהובים ביותר הן ביוון והם ברחבי העולם עובר מעריצי המוזיקה היוונית הנפלאה.

קוצירס כבר זכה להופיע כאן כמה פעמים לפני כמה שנים וקצר שבחים רבים בקרב הקהל שהגיע לצפות בו. בין היתר, הוא הופיע כאן כסולן תזמורתו של המלחין סטוורוס קסארחאקוס בירושלים, במסגרת הופעה משותפת עם הזמרת אלפטריה ארווניטאקי או במסגרת פסטיבל העוד. עתה, הוא יגיע לכאן בחודש אוקטובר 2021 בהופעת סולו עם פסנתר ובוזוקי.

כרטיסים להופעה של יאניס קוצירס בישראל 2021

יאניס קוצירס יופיע בישראל ב-21 בחודש אוקטובר 2021 באולם רקנאטי שבמוזיאון תל אביב לאומנות. כאמור, מכירת הכרטיסים כבר נפתחה כאשר מחיר הכרטיסים עומד על 295 ש"ח לאדם. הזמנת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק