פסטיגל 2019 – מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?

פסטיגל 2019/2020 - מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?

עדן בן זקן, גידי גוב, נועה קירל, יהונתן מרגי, פארוק – כוכב הכלה מאיסטנבול, טלי אורן ואוראל צברי, הם רק חלק מחרושת השמועות לגבי משתתפי פסטיגל 2019/2020. אתר "קצת תרבות" אסף עבורכם את כל השמועות והידיעות הלא רשמיות לקראת פסטיגל 2019 החדש.

נכון, אנחנו רחוקים מאוד ממופעי חנוכה 2019. אבל מה לעשות שהפסטיגל הוא מופע הילדים הפופולרי ביותר בישראל והוא מושך אליו במשך כל השנה, שמועות על הליהוקים והשחקנים שיככבו בו. לכן, לטובת המעריצים האדוקים של הפסטיגל, החלטנו לבדוק אילו שמועות ואילו ידיעות כבר פורסמו בנוגע למופע החנוכה הגדול והפופולרי. נתחיל.

אז מי עומד להשתתף בפסטיגל 2019 – 2020?

לפני שנתחיל, כדאי להבהיר שנית אם זה לא הובן, כל מה שאנחנו יודעים כרגע, הם שמועות בלבד וידיעות לא רשמיות שפורסמו בעיתונות, באתרים השונים וברשתות החברתיות. הפקת הפסטיגל עדיין לא הוציאה אף הודעה רשמית לגבי הפסטיגל החדש ובינתיים, כל מה שיש לנו הם שמועות בלבד.

עדן בן זקן, נועה קירל וגידי גוב בפסטיגל 2019?

לפי ידיעות לא רשמיות מאתר ישראל היום, הזמרת נועה קירל חתמה על חוזה לשנה נוספת בפסטיגל הקרוב. אליה הצטרפה עדן בן זקן שכבר שנים מככבת בחרושת השמועות להצטרפות לפסטיגל וגם היא חתמה עם ההפקה על פי הידיעה. שם נוסף ומפתיע שעולה בכתבה, הוא הזמר הותיק גידי גוב שלפי האתר, נמצא במגעים מתקדמים ביותר להצטרף לקאסט של ההפקה החדשה.

ייתכן ושיתוף הפעולה של גוב עם הזמר עומר אדם בפרסומות של בזק, הגבירו את ההתעניינות סביבו בקרב בני הנוער וזאת הסיבה שגם שמו מצטרף לחרושת השמועות.

גם פארוק מהכלה מאיסטנבול יצטרף לפסטיגל 2019?

האמת שזה היה צפוי ומתבקש. גם פארוק – כוכב סדרת הטלוויזיה "הכלה מאיסטנבול" שהפכה להיסטריה ולתופעה בישראל, נמצא על הכוונת של מפיקי הפסטיגל, כך על פי ידיעה לא רשמית שפורסמה באתר מאקו.

על פי הידיעה, השחקן אוזג'אן דניז שמגלם את דמותו האהובה של פארוק קיבל הצעה מפתה מאוד להשתתף בפסטיגל 2019 הקרוב אך אם לשפוט לפי התנהגותו הקצת מוזרה בהופעה האחרונה שלו כאן, הסיכויים לא גבוהים במיוחד.

קים אור אזולאי תצטרף לפסטיגל?

ובכן, באתר פרוגי למשל פורסם כי כוכבת הרשת קים אור אזולאי עומדת להצטרף לקאסט של פסטיגל 2019. אזולאי פרצה לתודעה כשהשתתפה בתוכנית "הבנים והבנות" ומשם זוכה להצלחה גדולה ולהתעיינות גוברת במדורי הרכילות השונים.

אזלואי הספיקה גם להנחות תוכניות רבות בערוץ הילדים וניקולודיאון וגם להשתתף בסדרת הטלוויזיה "אילת". עתה כאמור, ייתכן והיא תוסיף גם את הפסטיגל לרזומה שלה.

יהונתן מרגי ימשיך לעוד שנה בפסטיגל 2019?

גם הזמר יהונתן מרגי שכיכב לצידה של נועה קירל בפסטיבל האחרון, צפוי לחדש את החוזה ולהמשיך לשנה נוספת בפסטיגל 2019. כך לפי שמועות שרצות ברשתות החברתיות.

האם גם יהודה פוליקר כנראה יצטרף לפסטיגל 2019?

דיווחים טריים שפורסמו הבוקר באתרי החדשות הגדולים, מדווחים על הצטרפותו של לא אחד מאשר הזמר יהודה פוליקר לקאסט של פסטיגל 2019. אם זה אכן יקרה, פוליקר צפוי למלא את המשבצת של הזמר האורח שכבר מילאו בעבר זמרים כמו עידן רייכל, עומר אדם ומשה פרץ.

לאחר שכבר הספיק להדליק משואה באירועי יום העצמאות, אין ספק שזאת בהחלט השנה בה' הידיעה של הזמר הותיק והמשובח, אך בינתיים, לפי איך שזה נראה, הסיכויים שזה יקרה, נמוכים.

גם אנה זק בפסטיגל 2019?

שם נוסף שמצטרף אל חרושת השמועות לפסטיגל 2019 הקרוב, הוא שמה של כוכבת הרשת אנה זק שלפי פרסום לא רשמי באתר וואלה, נמצאת במגעים מתקדמים ביותר על הצטרפותה של זק אל כוכבי פסטיגל 2019 ואם לא יהיה שינויים של הרגע האחרון, תוכלו לראות אותה מפזזת ושרה על הבמה בחנוכה הקרוב.

עדן חסון יצטרף לעדן בן זקן בפסטיגל 2019?

צמד ה"עדנים" – עדן בן זקן ועדן חסון, שמשכו אלפי מעריצים אל ההופעות שלהם בלייב פארק כבר הפכו לתופעה ועתה לפי פרסומים שונים, מדווחים כי אל בן זקן שככל הנראה כבר די סגורה בפסטיגל החדש, יצטרף הפרטנר עדן חסון. האם זה סופי? נאלץ להמתין עוד קצת כדי לקבל אישור רשמי.

אליאנה תדהר תמשיך ככל הנראה גם השנה בפסטיגל

הכוכבת הבלתי מעורערת של הפסטיגל, אליאנה תדהר תמשיך ככל הנראה על פי פרסומים שונים, גם לפסטיגל 2019 והוא יהיה, החזיקו חזק, הפסטיגל ה-9 שלה ברציפות! אם זה אכן יקרה, תדהר תשווה לשיא של טל מוסרי על מספר הפעמים הרב ביותר בהשתתפות בפסטיגל.

שירה לוי וגפן ברקאי גם כן בדרך

אתר "פרוגי" מפרסם כי גם שני השחקנים הצעירים שירה לוי וגפן ברקאי, כוכבי סדרת הטלוויזיה "התחנה" ייקחו חלק בפסטיגל 2019.

גם היוטיובר קווין רובין והשחקנית טלי אורן אולי יתשתתפו בפסטיגל 2019

עוד 2 שמות שמופיעים כשמות בולטים להשתתפות בפסטיגל החדש הם השחקנית המעולה טלי אורן שמוכרת עבור רבים כשושנה בסדרת הטלוויזיה "קופיקו" או בזכות השתתפותה בהצגה "הזוג המוזר – הגרסה הנשית" וגם היוטיובר המצליח קווין רובין.

גם כוכב הרשת אוראל צברי בדרך לפסטיגל

עוד שם שעולה במסגרת הידיעות הלא רשמיות לקאסט החדש של הפסטיגל, הוא שמו של כוכב הרשת אוראל צברי שעל פי ידיעה באתר פרוגי, יצטרף לרשימת המשתתפים. נזכיר רק שאלו הם ידיעות לא רשמיות וגם בפרוגי, לא קיבלו אישור רשמי מטעם הסוכונות של צברי.

אלו בינתיים הידיעות הלא רשמיות הבולטות בתקופה האחרונה. אנו ממשיכים לעדכן כאן בכל עת בידיעות חדשות ובשמות חדשים לקראת פסטיגל 2019 שיתקיים בחנוכה הקרוב, אז בואו לבקר כאן מדי פעם ועיקבו אחרינו גם בעמוד הפסייבוק שלנו (ועשו לנו "לייק").

 

פסטיגל 2019 – מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?
4.7 (94.84%) 31 vote[s]
3 תגובות
  1. אין מצב!!!!!!!! כתב/ה

    מה אילנה תדהר לא בפסטיגל?????????????

  2. גורי כתב/ה

    מה עם עומר אדם? או ססטיק ובן אל? יחזרו אולי השנה?

  3. מזח כתב/ה

    אנה זק, מרגע ונועה בטוח יהיו כל השאר עדיין בגד שמועות…

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן