פסטיגל 2019 – מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?

פסטיגל 2019/2020 - מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?

עדן בן זקן, גידי גוב, נועה קירל, יהונתן מרגי ופארוק – כוכב הכלה מאיסטנבול ויהודה פוליקר, הם רק חלק מחרושת השמועות לגבי משתתפי פסטיגל 2019/2020. אתר "קצת תרבות" אסף עבורכם את כל השמועות והידיעות הלא רשמיות לקראת פסטיגל 2019 החדש.

נכון, אנחנו רחוקים מאוד ממופעי חנוכה 2019. אבל מה לעשות שהפסטיגל הוא מופע הילדים הפופולרי ביותר בישראל והוא מושך אליו במשך כל השנה, שמועות על הליהוקים והשחקנים שיככבו בו. לכן, לטובת המעריצים האדוקים של הפסטיגל, החלטנו לבדוק אילו שמועות ואילו ידיעות כבר פורסמו בנוגע למופע החנוכה הגדול והפופולרי. נתחיל.

אז מי עומד להשתתף בפסטיגל 2019 – 2020?

לפני שנתחיל, כדאי להבהיר שנית אם זה לא הובן, כל מה שאנחנו יודעים כרגע, הם שמועות בלבד וידיעות לא רשמיות שפורסמו בעיתונות, באתרים השונים וברשתות החברתיות. הפקת הפסטיגל עדיין לא הוציאה אף הודעה רשמית לגבי הפסטיגל החדש ובינתיים, כל מה שיש לנו הם שמועות בלבד.

עדן בן זקן, נועה קירל וגידי גוב בפסטיגל 2019?

לפי ידיעות לא רשמיות מאתר ישראל היום, הזמרת נועה קירל חתמה על חוזה לשנה נוספת בפסטיגל הקרוב. אליה הצטרפה עדן בן זקן שכבר שנים מככבת בחרושת השמועות להצטרפות לפסטיגל וגם היא חתמה עם ההפקה על פי הידיעה. שם נוסף ומפתיע שעולה בכתבה, הוא הזמר הותיק גידי גוב שלפי האתר, נמצא במגעים מתקדמים ביותר להצטרף לקאסט של ההפקה החדשה.

ייתכן ושיתוף הפעולה של גוב עם הזמר עומר אדם בפרסומות של בזק, הגבירו את ההתעניינות סביבו בקרב בני הנוער וזאת הסיבה שגם שמו מצטרף לחרושת השמועות.

גם פארוק מהכלה מאיסטנבול יצטרף לפסטיגל 2019?

האמת שזה היה צפוי ומתבקש. גם פארוק – כוכב סדרת הטלוויזיה "הכלה מאיסטנבול" שהפכה להיסטריה ולתופעה בישראל, נמצא על הכוונת של מפיקי הפסטיגל, כך על פי ידיעה לא רשמית שפורסמה באתר מאקו.

על פי הידיעה, השחקן אוזג'אן דניז שמגלם את דמותו האהובה של פארוק קיבל הצעה מפתה מאוד להשתתף בפסטיגל 2019 הקרוב אך אם לשפוט לפי התנהגותו הקצת מוזרה בהופעה האחרונה שלו כאן, הסיכויים לא גבוהים במיוחד.

קים אור אזולאי תצטרף לפסטיגל?

ובכן, באתר פרוגי למשל פורסם כי כוכבת הרשת קים אור אזולאי עומדת להצטרף לקאסט של פסטיגל 2019. אזולאי פרצה לתודעה כשהשתתפה בתוכנית "הבנים והבנות" ומשם זוכה להצלחה גדולה ולהתעיינות גוברת במדורי הרכילות השונים.

אזלואי הספיקה גם להנחות תוכניות רבות בערוץ הילדים וניקולודיאון וגם להשתתף בסדרת הטלוויזיה "אילת". עתה כאמור, ייתכן והיא תוסיף גם את הפסטיגל לרזומה שלה.

יהונתן מרגי ימשיך לעוד שנה בפסטיגל 2019?

גם הזמר יהונתן מרגי שכיכב לצידה של נועה קירל בפסטיבל האחרון, צפוי לחדש את החוזה ולהמשיך לשנה נוספת בפסטיגל 2019. כך לפי שמועות שרצות ברשתות החברתיות.

האם גם יהודה פוליקר כנראה יצטרף לפסטיגל 2019?

דיווחים טריים שפורסמו הבוקר (23 במאי) באתרי החדשות הגדולים, מדווחים על הצטרפותו של לא אחד מאשר הזמר יהודה פוליקר לקאסט של פסטיגל 2019. אם זה אכן יקרה, פוליקר צפוי למלא את המשבצת של הזמר האורח שכבר מילאו בעבר זמרים כמו עידן רייכל, עומר אדם ומשה פרץ.

לאחר שכבר הספיק להדליק משואה באירועי יום העצמאות, אין ספק שזאת בהחלט השנה בה' הידיעה של הזמר הותיק והמשובח.

אלו בינתיים הידיעות הלא רשמיות הבולטות בתקופה האחרונה. אנו ממשיכים לעדכן כאן בכל עת בידיעות חדשות ובשמות חדשים לקראת פסטיגל 2019 שיתקיים בחנוכה הקרוב, אז בואו לבקר כאן מדי פעם ועיקבו אחרינו גם בעמוד הפסייבוק שלנו (ועשו לנו "לייק").

 

פסטיגל 2019 – מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?
4.7 (93.04%) 23 vote[s]
1 תגובה
  1. אין מצב!!!!!!!! says

    מה אילנה תדהר לא בפסטיגל?????????????

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן