פליפה קולומבו כוכב "המורדים" מגיע לישראל ב-2023 – כמה יעלו כרטיסים?

פליפה קולומבו כוכב "המורדים" מגיע לישראל ב-2023 - כמה יעלו כרטיסים?
פליפה קולומבו כוכב "המורדים" מגיע לישראל ב-2023 - כמה יעלו כרטיסים?

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של פליפה קולומבו בישראל שתתקיים בחודש מאי 2023 במועדון רידינג 3 בתל אביב. אז כמה יעלו כרטיסים? כמה יעלו כרטיס VIP הכולל מפגש מעריצים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כוכב סדרת הטלוויזיה המצליחה "המורדים" פליפה קולומבו (Felipe Colombo) יגיע לישראל להופעה חד פעמית שתתקיים כאן בתחילת חודש מאי 2023 במועדון רידינג 3 בנמל ת"א. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה, לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות, מבצעים ועוד.

קולומבו הוא אחד מהכוכבים הגדולים של "המורדים" ומחזיק בקהל מעריצים ומעריצות רב בישראל. לאחר הצלחת המופע האחרון "לוקורה" שכבש את ישראל והעולם, חוזר קולומבו לישראל, הפעם במופע סולו אינטימי חדש בשם "Cerca De Ti".

במופע החדש, שיתקיים במועדון רידינג 3 בנמל תל אביב ב-2 במאי 2023 בשעה 21:00 בערב, יציג פליפה את כל להיטיו הידועים מהמורדים לצד שירים חדשים מאלבום הבכורה החדש שלו. כמו כן תלווה אותו להקה חיה של נגנים על הבמה.

פליפה קולומבו בישראל – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה השבוע והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 299 ש"ח לאדם. בנוסף, תיתנן אפשרות לרכוש כרטיסי VIP מיוחדים הכוללים גם מפגש מעריצים עם פליפה שבו הוא יענה לשאלות ויצטלם עם המעריצים והמעריצות. מחיר כרטיסי ה-VIP יעמוד על 499 ש"ח.

מבצעים והנחות

לא מצאנו בשלב זה מידע על הטבות או כרטיסים מוזלים להופעה של פליפה קולומבו בישראל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

אודות פליפה קולומבו

פליפה בן ה-40, הוא אחד מהכוכבים הגדולים ביותר של תוכניות הטלנובלה הארגנטינאיות וידוע במיוחד בזכות השתתפותו בסדרות "קטנטנות" ו"המורדים". הוא מחזיק בקהל מעריצים גדול מאוד ברחבי העולם כולל רבים מישראל וכבר הופיע כאן בעבר כמה וכמה פעמים. הפעם האחרונה, הייתה במופע מיוחד יחד עם פלורנסיה ברטוטי, רוסיו איגרסבל וחן אהרוני.

בקרוב, הוא יחזור למסכים בישראל, הפעם עם סדרה חדשה בשם "השכונה שלנו" שבה משתתפים גם אגוסטינה צ'רי ולוסיאנו קאסטרו.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק