ארוס רמזוטי בישראל 2022 – כמה יעלו כרטיסים? ומה עם הנחות?

ארוס רמזוטי בישראל 2022 - כמה יעלה לכם כרטיס?
ארוס רמזוטי בישראל 2022 - כמה יעלה לכם כרטיס?

כל הפרטים על ההופעה של ארוס רמזוטי בישראל שתתקיים באמפי קיסריה בחודש אוקטובר 2022. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר האיטלקי המצליח והאהוב במיוחד על הקהל הישראלי ארוס רמזוטי (Eros ramazzotti) יגיע לישראל להופעה אחת בחודש אוקטובר 2022. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע לרבות מידע על מכירת הכרטיסים.

ההופעה של ארוס רמזוטי בישראל מתקיימת במסגרת סיבוב בינלאומי חדש של האמן האיטלקי המצליח, בו הוא יופיע בעוד 10 מדינות שונות ויבצע את מיטב להיטיו הגדולים מכל הזמנים.

זאת לא תהיה ההופעה הראשונה שלו בישראל. רמזוטי כבר הופיע כאן פעמיים בהיכל מנורה בתל אביב ומילא לגמרי את האולם. הפעם הוא יופיע באמפי קיסריה למול אלפי צופים.

ארוס רמזוטי – כרטיסים ומחירים

ההופעה של רמזוטי בישראל תתקיים ב-6 באוקטובר בשעה 21:00 בערב באמפי קיסריה. מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים יתחיל ב-399 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויטפס מעלה בהתאם למיקום הישיבה עד ל-1199 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

מבצעים, הנחות וכרטיסים מוזלים

ישנן גם הטבות למופע המדובר. לקוחות חברת כרטיס האשראי מקס יוכלו לרכוש כרטיס בהנחה של 100 ש"ח תמורת פינוק, לקוחות אמריקן אקספרס יוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-90 ש"ח בלבד, ולקוחות הנוסע המתמיד של אלעל יוכלו לרכוש כרטיס בהנחה של 120 ש"ח תמורת 60 נקודות.

הנה כמה מהלהיטים הגדולים של ארוס רמזוטי שאולי יבוצעו בהופעה שלו בישראל בקיסריה באוקטובר 2022 הקרוב:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
חובב מוסיקה איטלקית
2 years ago

ארוס רמצוטי ולא רמזוטי !!!

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק